Puškohled Optisan Cobra 3-9x42 AO

Kód: 1328821936
125 hodnocení
Značka: Optisan
3 490 Kč / ks 2 884 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Puškohled Optisan Cobra 3-9x42 AO je velice povedený puškohled s kvalitním dílenským zpracováním s velice ostrým obrazem a dobře čitelným křížem Mil-Dot s možností regulace paralaxy. Jako všechny modely tohoto výrobce se jedná o puškohled s vynikajícím poměrem cena x výkon. Jedná se o jeden z mála "zoomů" použitený i na silné pružinovky s velkým zpětným rázem. (např. Diana)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Puškohled Optisan Cobra 3-9x42 AO je velice povedený puškohled s kvalitním dílenským zpracováním s velice jasným obrazem a dobře čitelným křížem Mil-Dot. Kříž puškohledu je stavitelný vertikálně i horizontálně bez nutnosti použití dalších nástrojů. Jako všechny modely tohoto výrobce se jedná o puškohled s vynikajícím poměrem cena x výkon. Jedná se o jeden z mála "zoomů" v této cenové kategorii použitený i na silné pružinovky s velkým zpětným rázem - puškohled jsme dlouhodobě testovali na vzduchovce Diana 52. Pokud tedy přemýšlíte nad puškohledem s variabilním přiblížením s regulovanou paralaxou pro svoji lámačku, který navíc hravě poráží konkurenční modely o třídu dražší, tak model Cobra 3-9x42 AO můžeme jednoznačně doporučit. 

Kříž puškohledu je stavitelný vertikálně i horizontálně bez nutnosti použití dalších nástrojů. Nezávislé testy odborné veřejnosti v Anglii potvrzují, že se jedná o vynikající puškohled, který nemá v této cenové kategorii konkurenci.
 
Dodává se bez montáže.
 

Technické parametry:

Výrobce: Optisan
Model: Cobra 3-9x42 AO
Typ kříže: Mil-Dot
Zvětšení: 3-9x
Dioptrická korekce: -2 / +2
Nastavení korekce paralaxy: 25y (22,86m) až nekonečno (údaj uváděný výrobcem, ale máme vyzkoušeno, že lze korekci nastavit od 10ti metrů)
Oční reliéf: 3,75 - 3,15 (95,25 - 80,01mm)
Výstupní pupila: 14 - 4,67mm
Zorné pole na 100 metrů: 35°.43´ - 13°,62´
Velikost kroku na točítkách: 1/4 moa na 100y
Průměr tubusu: 1" (25,4mm)
Průměr objektivu: 42mm
Délka: 332mm
Hmotnost: 462g

 

Společnost Optisan (v Evropě známá spíše jako MTC Optics, pod kterou je prodávána ve Velké Británii) poskytuje optiku té nejvyšší kvality a jednotlivé modely jsou vždy označovány jako nejlepší poměr ceny a výkonu v dané kategorii. Výrobce Optisan se neřadí do skupiny k mnoha dalším čínským výrobcům, kteří se na našem trhu rojí jako houby po dešti. Při výrobě jsou použity čočky nejlepších japonských výrobců a spolupracuje s předními střelci FT. Například Gary Cooper, který je předním střelcem FT Anglie a který narvhoval celou řadu puškohledů Viper. Optisan jako jeden z mála výrobců udržuje zpětnou vazbu s obchodními partnery a závodními střelci a využívá jejich podnětů ke zkvalitnění svých produktů pro maximální spokojenost zákazníků.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: s variabilním zvětšením
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: