PUŠKOHLED ODEON GUARDIAN 3-18X50E

Kód: 19022
Neohodnoceno
Značka: Odeon
15 900 Kč / ks 13 140 Kč bez DPH
Skladem

Speciální sportovní a lovecký puškohled. Variabilní zvětšení 3-18x FFP. Speciální nová záměrná osnova pro sportovní střelbu i lov. Tento puškohled umožňuje lov i na větší vzdálenosti. Přisvícený světelný bod. Speciální nová záměrná osnova pro sportovní střelbu i lov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální lovecký a sportovní puškohled GUARDIAN od značky ODEON Optics. Tento puškohled lze využít díky nové speciální záměrné osnově jak pro sportovní střelbu ale též i pro lovecké účely. Puškohled má variabilní zvětšení 3 - 18x v první ohniskové rovině (FFP). Tento puškohled umožňuje lov i na větší vzdálenosti. Podsvícení středové části záměrné osnovy, které při malém zvětšení a minimálním osvětlení neoslňuje, i při velmi špatných světelných podmínkách nočního lovu díky výborné světelnosti objektivu 50 mm. 

 

FFP / První ohnisková rovina: při využití první ohniskové roviny se při přiblížení obrazu se síla osnovy a jejich jednotlivých dílců zvětšuje. Osnova se v návaznosti na přiblížení opticky zvětší ale v reálu svou velikost vůči pozorovanému cíli nemění.  

 

Zvětšení

Průměr objektivu (mm)

Výstupní pupila (mm)

Délka (mm)

Průměr tubusu (mm)

Vzdálenost výstupní pupily (mm)

Zorné pole (@ 100 YD)

Typ záměrných osnov

 Hodnota kliku

Celkové nastavení   W /E

 

3-18

50

16.2 - 2.7

350

30

100

111,86-18,6 (m)

MS 2

 1/10 Mil

50 MOA

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: