Přísvit TenoSight L-940 Laser
Kód: 2531Související produkty
Regulátor svitu dimmer je velmi vhodný doplňek prvávě pro přísvity Laserluchs. Zapnutí přísvitu indikují slabou zelenou diodou. Regulace intenzity je postupná, bez přerušení...
Přejděte na další úroveň nočního vidění s PARD IL1 LRF – samostatným modulem, který výrazně rozšíří schopnosti a přesnost vašeho digitálního...
Digitální zaměřovač pro denní a noční lov - použitý - Komise Možnost převzetí na prodejně nebo zaslání po provedení převodu. dle instrukcí . Obsah dodávky :přístroj,...
Kabelový spínač LA-CABLESWITCH01 je určen pro všechny přísvity Laserluchs
PARD a jeho nejnovější digitální noční vidění ve tvaru puškohledu PARD Night Stalker 4K s laserovým dálkoměrem a balistickým kalkulátorem. Jedná se o multifunkční...
Digitální zaměřovač Pulsar Digex C50. Použití různých provozních režimů objektivu a senzoru zaručuje nejlepší výsledky v kteroukoli denní dobu 24/7. Ráno a za soumraku, během...
Řada Alpex Lite přináší 4K senzor s rozlišením 3840 × 2160 UHD s jasným a čistým obrazem v živých barvách ve dne a černobílém, žlutém nebo zeleném zobrazení v noci....
Detailní popis produktu
Úplně první produkt z dílny TenoSight přichází laserový přísvit L-940 Laser. I přes to, že je značka TenoSight nová, tak je zárukou kvality, jelikož je odnoží společnosti ThermVisia.
- Vlnová délka 940 nm
- Krátké tělo
- Jedno tlačítko a jednoduché ovládání
- Výdrž 2,5 hodiny
Přísvit s intenzitou 940 nm zajišťuje dosah až 200 metrů a jeho tělo je vyrobeno z leteckého hliníku s ochrannou vrstvou, což zajišťuje jeho odolnost. Díky jednoduchému ovládání jedním tlačítkem a LED indikátoru je manipulace snadná a intuitivní. Navíc je přísvit vybaven otáčecí hlavou, která umožňuje přizpůsobit šíři paprsku přesně podle vašich potřeb.
Přísvit je napájen jednou baterií 18650 Li-ion (není součástí balení) a má výdrž 2,5 hodiny.
Na zařízení poskytujeme záruku 2 roky a garanci zapůjčení náhradního přístroje v případě potřeby servisu.
Specifikace:
| Vlnová délka | 940 nm |
| Čočka | 36 mm |
| Maximální výkon | 980mW |
| Dosah | 200 m |
| Materiál | T6061 letecký hliník s tvrdým eloxem (ochranná oxidová vrstva) |
| Stupeň ochrany | IPX6 |
| Baterie | 1x 18650 Li-ion |
| Výdrž baterie | 2,5 hod |
| Hmotnost | 136 g |
| Rozměry | 38 x 25,4 x 157,5 mm (Φ hlavy x Φ tubusu x délka přísvitu) |
Obsah balení:
- Laserový přísvit TenoSight L-940 Laser
- 1x nabíječka na baterie
- 1x poutko na ruku
- Návod v češtině a slovenštině
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční vidění |
|---|---|
| EAN: | 725765324931 |
| Hmotnost (g): | 136 |
| Značka: | TenoSight |
Pro ty, kteří hledají spolehlivost a detail v nočním prostředí, je PARD Night Stalker 4K Pro (70mm) ideální volbou. Tento digitální puškohled s nočním...
PARD a jeho nejnovější digitální noční vidění ve tvaru puškohledu PARD Night Stalker 4K s laserovým dálkoměrem a balistickým kalkulátorem. Jedná se o multifunkční...
NOVINKA - VERZE 2020!!! SONY OLED displej 1024x768px *** menší rozměry + E-kompas *** Laserový dálkoměr do 600 m!!! Paměť na 5 zbraní *** PIP - obraz v obraze až 26x ZOOM ***...
PARD Night Stalker 4k s proměnlivým zvětšením , verze bez laserového dálkoměru a přísvitu. Systém den/noc - přes den barevný a v noci černobílý obraz. Rozsah...
Nastavení kužele přísvitu do zorného pole nočního vidění pomocí otočného kloubu na montáži.
Řada Alpex Lite přináší 4K senzor s rozlišením 3840 × 2160 UHD s jasným a čistým obrazem v živých barvách ve dne a černobílém, žlutém nebo zeleném zobrazení v noci....
Zapomeňte na kompromisy v obraze. Nocpix NITE D70R přináší revoluční 4K rozlišení, přesný dálkoměr a balistický kalkulátor v jednom těle. Získejte nevídanou úroveň detailů a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
