Přísvit TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser
Kód: 9943Související produkty
Digitální noční vidění - monokulár. Režim den/noc - přes den barevný a v noci černobílý obraz. Čočka: 22 mm. Detekční vzdálenost: 350 m. Optické zvětšení: 4,7x....
Posuňte své noční pozorování na novou úroveň s PARD Night Stalker 4K EX (70mm). Tento puškohled je stvořen pro profesionály, ozbrojené složky a náročné noční lovce,...
Digitální monokulár Pulsar Forward F455 je přístroj používaný jako předsádka na puškohled. Forward je ideálně určena pro zaměřovače se zvětšením 1x - 6x.
Přísvit LA 905-50 PRO II Druhá generace tohoto vynikajícího laserového přísvitu s robustnějším tělem.
Pro ty, kteří hledají spolehlivost a detail v nočním prostředí, je PARD Night Stalker 4K Pro (70mm) ideální volbou. Tento digitální puškohled s nočním...
Detailní popis produktu
Detailní popis produktu
Dvě vlnové délky v jednom přísvitu - to je TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser, který byl navržen přesně podle vašich potřeb.
- Nastavitelná vlnová délka 940 / 850 nm
- Výdrž až 2,5 hodiny
- Odolné tělo
Ovládání je velmi jednoduché díky hlavnímu a otočnému tlačítku. Pomocí hlavního tlačítka zapínáte/vypínáte přístroj a jeho otáčením si můžete nastavit intenzitu přísvitu. Otáčecí kolečko slouží k volbě vlnové délky 940 nebo 850 nm, která zajišťuje dosah až na 550 metrů. Nastavitelná je i šíře paprsku, a to díky otáčecí hlavě. Mimo to má tělo tvořené z odolného materiálu a disponuje také voděodolností.
Přísvit je napájen jednou baterií 18650 Li-ion (není součástí balení) a má výdrž 2,5 hodiny.
Na zařízení poskytujeme záruku 2 roky
Specifikace:
| Vlnová délka | 940 / 850 nm |
| Výkon laserové diody | 980 mW |
| Max. výkon | < 500 mW |
| Čočka | 36 mm |
| Dosah | 550 m |
| Materiál | T6061 letecký hliník s tvrdým eloxem (ochranná oxidová vrstva) |
| Stupeň ochrany | IPX6 |
| Baterie | 1x 18650 Li-ion |
| Výdrž baterie | 2,5 h |
| Hmotnost | 163 g |
| Rozměry | 38 x 25,4 x 175 mm (Φ hlavy x Φ tubusu x délka přísvitu) |
Obsah balení:
- Laserový přísvit TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser
- 1x nabíječka na baterie
- 1x poutko na ruku
- Návod v češtině a slovenštině
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční vidění |
|---|---|
| EAN: | 725765324757 |
| Hmotnost (g): | 163 |
| Značka: | TenoSight |
Laserováýpřísvit s montáží
PARD a jeho nejnovější digitální noční vidění ve tvaru puškohledu PARD Night Stalker 4K s laserovým dálkoměrem a balistickým kalkulátorem. Jedná se o multifunkční...
Digitální zaměřovač pro denní a noční lov - použitý - Komise Možnost převzetí na prodejně nebo zaslání po provedení převodu. dle instrukcí . Obsah dodávky...
Řada Alpex Lite přináší 4K senzor s rozlišením 3840 × 2160 UHD s jasným a čistým obrazem v živých barvách ve dne a černobílém, žlutém nebo zeleném zobrazení v noci....
Digitální noční vidění - monokulár. Režim den/noc - přes den barevný a v noci černobílý obraz. Čočka: 22 mm. Detekční vzdálenost: 200 m. Optické zvětšení: 4,7x....
PARD Night Stalker 4k s proměnlivým zvětšením , verze bez laserového dálkoměru a přísvitu. Systém den/noc - přes den barevný a v noci černobílý obraz. Rozsah...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
