Kral Arms Puncher Breaker W 4,5mm

Kód: 18680
Neohodnoceno
Značka: KRAL ARMS
13 190 Kč / ks 10 901 Kč bez DPH
Na dotaz

Velice přesná a precizně vyrobená vzduchovka od tureckého výrobce Kral Arms.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchová puška Puncher Maxi je vyráběná Tureckou firmou Kral Arms, která je jediným výrobcem vzduchovek typu Puncher. Na našem trhu se objevují stejné typy vzduchovek, avšak pod jiným obchodním názvem, jako je například Airmaster. Tento model můžeme zařadit mezi zbraně na stlačený vzduch, neboli PCP vzduchovky. Výrobce použil pro výrobu pažby Turecký ořech, který je zpracován do krásné a kvalitní podoby. Zásadním rozdílem oproti konkurenci je již integrovávna lícnice.  Lučík Puncheru je vyroben z plastu. Spoušť zbraně je vyrobena z kovu, a je nastavitelná. Pažba je zakončena gumovou botkou, která tlumí zpětný ráz, a dodává vyšší komfort držení zbraně.  


Nabíjení pušky je pomocí bočního pákového mechanismu, který jednoduše potáhnete směrem k lícnici. Proti náhodnému výstřelu, zde výrobce umístil manuální pojistku s jednoduchým označením S a F.

Kartuše vzduchu je téměř přes celou délku hlavně, a proto dokáže pojmout 280 cc vzduchu. Maximální pracovní tlak při střelbě je 200 Bar. Při plné kartuši 200Bar do 120Bar je puška schopna vystřílet 80 výstřelů. Plnění je pomocí quickfill adaptéru. 

Hlaveň dosahuje délky 53,5cm a je zakončena krytkou, která je našroubována na závitu 1/2 UNF. Je možné použít externí moderátor zvuku, který je součástí balení. Zásobník v ráži 4,5mm je určen na 14 diabolek, a u ráže 5,5mm je to 12diabolek. Zásobníky pracují na principu předepnuté pružiny, tudíž není nutný další mechanismus, který by zásobník pootáčel, tento typ používájí i výrobci Evanix, Daystate, Vulcan a další.

Větrovky jsou velmi přesné zbraně, a tudíž je nedílnou součástí i rybina pro uchycení puškohledu. V tomto případě je rybina 22mm.

Praktická zkušenost: Puška je kvalitně zpracovaná a to i po vzhledové stránce. Velká kapacita vzduchu v kartuši. Breaker patří mezí kratší Bullpupy a tudíž je dobře přenosný. Výborný poměr cena/kvalita.

Režim střelby: Přebíjení
Pojistka: Ano
Výkon zbraně: 16J
Hmotnost: 3500 g
Celková délka: 730 mm
Délka hlavně: 535 mm
Montážní lišta: 22 mm
Zásobník: 14
Délka: 730 mm
Ráže: 4,5 mm
Druh zbraně: Vzduchovka
Úsťová rychlost: 250 m/s 
!
Energie: 16 J 
!
Typ mechanismu: PCP
Typ pažby: Dřevěná
Mířidla: Ne
Pouzdro: Ne

 

Obsah Balení:

 • Vzduchovka
 • 2x Zásobník
 • Jednoranná redukce
 • QuickFill ventil
 • 22mm weaver lišta pro montáž bipodu
 • Moderátor zvuku

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: