Kral Arms BigMax Wood 4,5mm

Kód: 18659
Neohodnoceno
Značka: KRAL ARMS
15 690 Kč / ks 12 967 Kč bez DPH
Na dotaz

Turecký výrobce Kral Arms PCP vzduchovek známý díky svým cenám, kvalitě dřeva a příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka KRAL se spokojí jen s nejlepším, a proto turecký Puncher Big Max osadili 2x obrovskou kartuši s kapacitou 425cc, celkem tedy 850cc.

Nejdůležitějším prvkem vzduchovky je samozřejmě její hlaveň. Kral Puncher Big Max dostal kvalitní závitovanou hlaveň o délce 580 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pro kompenzátor hluku.

KRAL Puncher Big Max nemá běžná mířidla, a proto je vybaven montážní lištou 22 mm pro optiku či kolimátor.

Mechanika přebíjení jako by vycházela z Evanixu, ale byl zde použit kvalitnější, odolnější automatický otočný 12 ranný zásobník s diabolkami, který se přetáčí během vkládání diabolek.

Po vložení zásobníku do vzduchovky Kral Arms Big Max odklopením páky přebíjení a potáhnutí vzad se sám pootočí. Po přiklopení páky přebíjení bodec vezme diabolku ze zásobníku a vloží ji do hlavně. Diabolka tedy startuje přímo z hlavně, což zvyšuje přesnost.

Pokud nechcete využívat zásobník, najdete v balení redukci pro střelbu vkládáním diabolek jednotlivě.

Spoušťový mechanismus KRAL PUNCHER je dostatečně citlivý už v základu, navíc je stavitelný od 0,4 - 1,1kg.

Zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má zvětšený objem na 425cc. Navíc na modelu Kral Big Max najdete tuto kartuši 2x, jednu zepředu a druhou zezadu. Celkový objem tak činí 850cc. Maximální plnící tlak je povolen 200 BAR. Aktuální tlak můžete kontrolovat na manometru vespod předpažbí vzduchovky.

Plnění kartuše se provádí rychlospojkou KRAL za pomocí ruční pumpy nebo přepouštěním z lahve. Pro plnění z lahve je vhodnější hadice s vlastním manometrem a odpouštěcím ventilem. Rozpojování plnícího konektoru a rychlospojky je pak bezpečnější.

Specialitou modelů Kral Puncher je regulace výkonu jednoduše otočným šroubem. V maximálním tlaku regulace dovoluje výkon 16J odpovídající až 200 m/s. Minimum regulace pak odpovídá úsťové rychlosti 160 m/s tedy přibližně 10J. Díky této regulaci výkonu můžete kvalitu střelby přizpůsobit vzdálenosti na kterou střílíte. Opravdoví střelci totiž ví, že na kratší vzdálenosti je vhodnější nižší výkon.

Nebylo opomenuto jištění zbraně proti náhodnému výstřelu - pojistka. Najdete ji z pravé strany v zadní části mechanického ústrojí. Manuální pojistka se ovládá posunutím páčky vpřed a vzad mezi značením S zajištěno a F odjištěno.

Celý systém větrovky Kral Puncher Big Max výrobce osadil do kombinace dřevěné pažby s pistolovou rukojetí a polymerovým krytím zadní kartuše. Celková délka dosahuje 1 050 mm.

Je úžasné až podivné, že se podařilo tohle všechno udržet v nízké celkové hmotnosti 4 200 g.

Režim střelby: Přebíjení
Pojistka: Ano
Výkon zbraně: 16J
Hmotnost: 4200 g
Celková délka: 1050 mm
Délka hlavně: 580 mm
Montážní lišta: 11 a 22 mm
Zásobník: 14
Ráže: 4,5 mm
Druh zbraně: Puška
Úsťová rychlost: 250 m/s 
!
Energie: 16 J 
!
Typ mechanismu: PCP
Typ pažby: Dřevěná
Mířidla: Ne
Montáž: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: