Puškohled Meopta MeoPro R5 4-20x44 SFP osnova Z-Plex
Kód: 5908/174Související produkty
Vyzkoušejte zcela nový puškohled Meopta Meopro Optika6 1-6x24 SFP s tradičními loveckými osnovami 4C nebo KDot2. Získáte vynikající optické vlastnosti,...
Tento puškohled byl speciálně navržen pro vojenské mise po celém světě.Jeho hlavní disciplína je zaměřování cílů na dlouhé vzdálenosti.Má umožňovat taktickou střelbu na...
Vyzkoušejte zcela nový puškohled Meopta Meopro Optika6 2,5-15x44 RD SFP s tradičními loveckými osnovami 4C nebo 4K. Získáte vynikající optické...
Vyzkoušejte zcela nový puškohled Meopta Meopro Optika6 4,5-27x50 RD SFP s tradičními loveckými osnovami 4C a BDC3. Získáte vynikající optické vlastnosti, přesnost rektifikačního...
Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik rozhodujících minut déle na perfektní zásah.Puškohled se...
6-24x50 disponuje 30 mm tubusem a 56 mm objektivem s úpravou GPObright ™, která zajišťuje špičkový optický výkon i na dlouhé vzdálenosti. Impozantní nastavení výšky je ideální...
Puškohled Steiner Ranger 6 1-6x24 je ideální puškohled na naháňky. Technologie "Fiber Dot" zaručuje jasně definovaný a extrémně přesný osvětlený bod s extrémně malými...
Detailní popis produktu
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým vlastnostem je také ideální volbou pro montáž na malorážku či větrovku. MeoPro R5 přináší skvělý poměr kvality a ceny.
- Univerzální optika pro lovce i sportovní střelce
- Funkce zero stop
- Nastavení paralaxy od 9 m
Součástí balení je:
- puškohled
- krytky objektivu a okuláru
- baterie Li 3V CR 2032
- klíč pro krytku baterie, rektifikaci
- optická utěrka
- návod k použití
| EAN: | 8594050737303 |
|---|---|
| Typ záměrné osnovy: | Neosvětlená |
| Poloha záměrné osnovy: | 2. ohnisková rovina |
| Zvětšení: | 4-20x |
| Objektiv: | 44 mm |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 5,32-1,08 |
| Zorné pole (m/100m): | 9,3-1,87 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Světelná propustnost: | 89 % |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,25 |
| Rektifikační krok (cm/100m): | 0,7 |
| Rozsah korekce (MOA): | 60 |
| Rozsah korekce (cm/100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | 9 m - nekonečno |
| Délka: | 347,5 mm |
| Hmotnost (bez krytek, s baterií): | 594 g |
| Baterie: | 1x CR 2032 |
| EAN: | 8594050737327 |
|---|---|
| Typ záměrné osnovy: | Osvětlená |
| Poloha záměrné osnovy: | 2. ohnisková rovina |
| Zvětšení: | 4-20x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 5,32-1,08 |
| Zorné pole (m/100m): | 9,3-1,87 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Světelná propustnost: | 89 % |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,25 |
| Rektifikační krok (cm/100m): | 0,7 |
| Rozsah korekce (MOA): | 60 |
| Rozsah korekce (cm/100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | 9 m - nekonečno |
| Délka: | 349,5 mm |
| Hmotnost (bez krytek, s baterií): | 660 g |
| Baterie: | 1x CR 2032 |
| Kategorie: | MeoPro R5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky + 8 let při registraci |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým...
Kombinace puškohledu 3-12x44 a laserového dálkoměru v jednom přístroji pro Vaši přesnou střelbu.To ale není vše.Balistický program Vám po zadání typu používané munice spočítá...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Steiner s hrdostí představuje eRanger 8 - revoluční puškohled, který posouvá přesnost a dosah na novou úroveň. eRanger 8 zjednodušuje přesné střely na velké vzdálenosti snadněji...
Vysoce výkonný puškohled, který se vyznačuje svou všestranností a vysokou propustností světla. Skutečný všestranný přístroj s působivým optickým výkonem v náročných situacích.
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si...
Model puškohled Steiner Ranger 4 3-12x56 osnova 4A-i představuje univerzální lovecký puškohled pro myslivce, který nabízí objektiv o průměru 56 mm a inovovanou...
Meopta produkce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Podniková prodejna Meopta s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kabelíkova 1, Přerov 750 02, Česká republika |
| E-mail : | eshop@meopta.com |

Stránky výrobce