Puškohled Meopta MeoPro R5 2-10x42 SFP osnova Z-Plex
Kód: 5908/175Související produkty
Řada puškohledů Burris Six XeTM nabízí pokročilý optický design s osvětleným záměrným křížem pro přizpůsobení jakýmkoli světelným podmínkám
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si...
Model puškohled Steiner Ranger 4 3-12x56 osnova 4A-i představuje univerzální lovecký puškohled pro myslivce, který nabízí objektiv o průměru 56 mm a inovovanou...
Vysoce výkonný puškohled, který se vyznačuje svou všestranností a vysokou propustností světla. Skutečný všestranný přístroj s působivým optickým výkonem v náročných situacích.
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si...
Detailní popis produktu
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým vlastnostem je také ideální volbou pro montáž na malorážku či větrovku. MeoPro R5 přináší skvělý poměr kvality a ceny.
- Univerzální optika pro lovce i sportovní střelce
- Funkce zero stop
- Nastavení paralaxy od 9 m
Součástí balení je:
- puškohled
- krytky objektivu a okuláru
- baterie Li 3V CR 2032
- klíč pro krytku baterie, rektifikaci
- optická utěrka
- návod k použití
| EAN: | 8594050737273 |
|---|---|
| Typ záměrné osnovy: | Neosvětlená |
| Poloha záměrné osnovy: | 2. ohnisková rovina |
| Zvětšení: | 2-10x |
| Objektiv: | 42 mm |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 10,61-2,18 |
| Zorné pole (m/100m): | 18,6-3,8 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Světelná propustnost: | 89 % |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,25 |
| Rektifikační krok (cm/100m): | 0,7 |
| Rozsah korekce (MOA): | 60 |
| Rozsah korekce (cm/100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | nelze |
| Délka: | 306,9 mm |
| Hmotnost (bez krytek, s baterií): | 590 g |
| Baterie: | 1x CR 2032 |
| Kategorie: | MeoPro R5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky + 8 let při registraci |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.
Řada puškohledů Burris Six XeTM nabízí pokročilý optický design s osvětleným záměrným křížem pro přizpůsobení jakýmkoli světelným podmínkám
Elegantní puškohled, který může prokázat své přednosti při lovu ve dne i za soumraku.
Eliminujte problém kompenzace poklesu střely s přepracovaným puškohledem Veracity PH 3-15x44 mm, který je vybaven novou osvětlenou osnovou Rapid Cross MOA a vylepšeným optickým...
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro noční lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohled s rezervou světelného výkonu pro pro lov při soumraku.Již vás nebude tolik tlačit čas a můžete čekat o několik rozhodujících minut déle na perfektní zásah.Puškohled se...
Meopta produkce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Podniková prodejna Meopta s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kabelíkova 1, Přerov 750 02, Česká republika |
| E-mail : | eshop@meopta.com |

Stránky výrobce