Puškohled Delta Optical Titanium HD 4-24x50 SFP 4A SB
Kód: 1688-4112L37Související produkty
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Elegantní, lehký puškohled série Titanium 1,5-9x45 s šestinásobným zoomem a univerzálním využitím. Červený bod a extrémní rozsah zvětšení optické konstrukce při zachování...
Do puškohledu MeoHunter R5 jsme přenesli prvky z našich nejvyšších řad a po celou dobu vývoje jsme kladli maximální důraz na poměr kvality a ceny. MeoHunter R5 má nejoblíbenější...
Řada puškohledů Burris Six XeTM nabízí pokročilý optický design s osvětleným záměrným křížem pro přizpůsobení jakýmkoli světelným podmínkám
Elegantní puškohled, který může prokázat své přednosti při lovu ve dne i za soumraku.
Naše modely 2-16x44i nebo 2,5-20x50i se ideálně hodí, aby vám pomohly uspět na nejnáročnějších lovech za nejtvrdších světelných podmínek. Nadměrně velké objektivy spolu s našimi...
Vyzkoušejte zcela nový puškohled Meopta Meopro Optika6 4,5-27x50 RD SFP s tradičními loveckými osnovami 4C a BDC3. Získáte vynikající optické vlastnosti, přesnost rektifikačního...
Naháňkový puškohled rozsahem zvětšení 1x až 4x.
Řada puškohledů Burris Six XeTM nabízí pokročilý optický design s osvětleným záměrným křížem pro přizpůsobení jakýmkoli světelným podmínkám
Detailní popis produktu
Zaměřovač Delta Optical Titanium HD 4-24x50 byl speciálně navržen pro lov na velké vzdálenosti, poskytuje vysoký rozsah zvětšení 4-24x a přitom vysokou propustnost světla. Díky nízké chromatické aberaci poskytuje zaměřovač vysoký kontrast a to i při velkém zvětšení při stříleni na velké vzdálenosti. Díky přesnému nastavení záměrné osnovy s rozsahem (100MOA / 34MIL) mohou střelci dosáhnout absolutně přesného nastřelení. A co víc, zaměřovač Titanium HD 4-24x50 má velkou vzdálenost výstupní pupily pro umístění oka od okuláru (80-98 mm), což umožňuje jeho bezpečnější použití i se silnými rážemi.
Tento zaměřovač Vám dává plnou kontrolu nad každým výstřelem – při lovu nebo během sportovních soutěží.
Technické parametry
| Zvětšení: | 4-24x |
|---|---|
| Maximalní zvětšení: | 24x |
| Průměr objektivu: | 50 mm |
| Zorné pole ve 100m: | 9,3 - 1,5 m |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Nejkratší ostřící vzdálenost: | 10m |
| Průměr výstupní pupily: | 7,6 - 2,1mm |
| Oční reliéf: | 80 - 98mm |
| Typ kříže: | 4A SB |
| Voděodolnost: | 0,3 kg/cm2 |
| Rozsah vertikální rektifikace: | 100MOA |
| Rozsah horizontální rektifikace: | 100MOA |
| Regulovatelná paralaxa: | Boční ostření (10 m - ∞) |
| Plnění dusíkem: | Ano |
| Odolnost zpětnému rázu: | 6500J |
| Krok rektifikace: | 7,25 (1/4MOA) mm/100m |
| Délka: | 371 mm |
| Hmotnost: | 0,678kg |
| Provozní teploty: | -20 ... +71 °C |
Často kladené otázky
Co znamenají čísla na puškohledu (např. 3-12×56)?
První čísla udávají rozsah zvětšení — 3-12× znamená plynulé zvětšení od 3× do 12×. Poslední číslo je průměr objektivu v milimetrech (56 mm) — ovlivňuje světelnost za šera. Pravidlo: čím větší objektiv, tím více světla a lepší obraz za soumraku. Pro lov na naháňkách stačí 1-6×24, pro polní honitby (150-300 m) doporučujeme 2,5-10×50 nebo 3-12×56 nebo větší.
Jaký průměr tubusu zvolit — 25,4 mm nebo 30 mm?
Průměr tubusu 30 mm (nebo 34 mm) nabízí větší rozsah korekcí (kliky pro výškové a stranové seřízení) a lepší mechanickou odolnost. Pro lovecké účely je 30 mm standard, 25,4 mm (1 palec) najdete u starších nebo základních modelů. Při výběru montáže se ujistěte, že odpovídá průměru tubusu — 30mm kroužky na 25,4mm tubus nejdou nasadit.
Jak nastřelit puškohled na kulovnici?
1) Upevněte puškohled do montáže a zkontrolujte utahovací momenty (dle výrobce). 2) Nastavte paralaxu na střeleckou vzdálenost. 3) Střílejte skupiny 3 ran na 100 m do terče z pevné opěry. 4) Korekci provádějte kliky — jeden klik u většiny puškohledů posune zásah o 1 cm na 100 m. 5) Ověřte případně na delší vzdálenosti (150–200 m). Doporučujeme nastřelení na naší střelnici s odborným dohledem.
Jaký typ záměrné osnovy je pro lov nejlepší?
Pro lovecké účely jsou nejpoužívanější osnovy s tenkým křížem (typ 4, German Reticle) — rychlé zamíření za šera díky silnějším čarám, přesné míření díky tenčímu středu. Balistické (BDC) osnovy s kompenzací poklesu střely jsou užitečné pro střelbu na delší vzdálenosti kolem 200 m a dál.
Zajišťujete záruční servis puškohledů v ČR?
Ano. Na všechny puškohledy poskytujeme záruku 24 měsíců (u Meopta, Swarovski, Kahles a Zeiss až doživotní záruku výrobce). Záruční i pozáruční servis včetně nastřelení zajišťujeme přímo v ČR. V případě reklamace nás kontaktujte na info@optickysvet.cz nebo na telefonu 777 098 765.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
Ideální na šoulačku.Řada HELIA zaujme každého svým nekompromisním zaměřením na to, co je skutečně důležité: funkčnost, spolehlivost, snadná ovladatelnost a estetika. Je to...
Puškohled Steiner Ranger 6 3-18x56. Skutečně univerzální puškohled pro různé druhy lovu se zaměřením na soumrak a noční lov. Extrémně jemný osvětlený bod umožňuje...
Zaměřovač Delta Optical Titanium HD 4-24x50 byl speciálně navržen pro lov na velké vzdálenosti, poskytuje vysoký rozsah zvětšení 4-24x a vysokou propustnost světla. Puškohled má...
Zaměřovač Delta HORNET 1-6x24 je ideální pro všechny taktické a dynamické soutěže. Rozsah zvětšení od 1x do 6x umožňuje dvojí použití puškohledu. Při nejmenším zvětšení jej...
Na rozdíl od jiných puškohledů, zvláště nízká vinětace Magnus 2,4-16x56 bez osvětlení zajišťuje extra jas při nízkých faktorech zvětšení. Jeho přední čočka s velkým...
Blaser B2 2-12x50 iC se svým průměrem čočky 50 mm a počátečním zvětšením 2x je univerzální puškohled, který pokrývá všechny lovecké aplikace od řízených lovů až po lov za...
B2 2,5-15x56 iC byl důsledně optimalizován pro nejlepší možnou viditelnost detailů za špatných světelných podmínek, s rezervami také pro dlouhé vzdálenosti, stejně jako pro...
Burris Four Xe 6-24x50 je specialista na střelbu na dlouhé vzdálenosti. Puškohled řady Four Xe americké firmy Burris je vybaven balistickou věžičkou. Jedná se o velmi...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Delta Optical |
|---|---|
| Adresa : | aleja Grunwaldzka 40/9, 80-001 Gdańsk |
| E-mail : | info@deltaoptical.pl |
