Pulsar DIGISIGHT N970 a LRF N970

Běloruská firma PULSAR si na podzimní sezónu 2016 přichystala mnoho novinek. Nejočekávanějšími modely pak jsou digitální noční zaměřovače Pulsar DIGISIGHT N970 a Pulsar DIGISIGHT LRF N970.

Pulsar Digisight N970, LRF N970

Co nás tedy s novými modely čeká? Revoluce nebo evoluce? Po několikatýdením testování můžeme označit novou řadu N970 spíše za evoluci. Nutno ale podotknout, že docela zdařilou.

Hlavní rozdíly oproti předchozímu modelu:

  1. Nová generace digitálního CMOS čipu až o 50 % lepší detekce
  2. O 30 % větší zorné pole
  3. Větší a jemnější digitální zvětšení 3,5 - 14x
  4. Balistický kalkulátor - 5 nulovacích hodnot pro každou ze 3 pamětí (A,B,C)

 

(Digisight) Increased twice night sensitivity

až o 50 % citlivější čip nové generace

Speciální technologie nového senzoru v kombinaci s ověřenými postupy při výrobě precizní optiky umožňuje výrazné zlepšení citlivosti čipu a tím dosáhnout na mnohem lepší pozorovací výsledky během zhoršených světelných podmínek.
 

 

(Digisight) Increased field of view

větší zorné pole

Pro větší pohodlí při sledování a zaměření přístroje bylo oproti předchozí generaci přístrojů zvětšeno pozorovací zorné pole o 30 %.

(Digisight) Variable magnification

Jemnější variabilní zvětšení

Zvětšení poskytnuté optikou a softwarem Digisightu je nově 3.5-14x. Zvětšení se postupně mění krok za krokem v závislosti na otáčení bočního kolečka na přístroji. Zoom hodnota je zobrazena ve stavovém řádku v dolní části obrazovky.  

 

(Digisight 900th) 3 types of zeroing parameters memorization

Balistický kalkulátor

Díky novému balistickému kalkulátoru jste schopni uložit do paměti přístroje nejen 3 typy zbraní nebo munice, ale i 5 nulovacích pozic pro jednotlivou zbraň.