Garmin ALPHA 200i K/KT 15 BUNDLE vyhledávací zařízení

Kód: 56/318
Neohodnoceno
29 999 Kč –8 %
Garmin alppha 200i K KT 15 bundle
29 999 Kč –8 % 27 490 Kč / ks 22 719 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sada pro sledování psa Alpha® 200i/KT™ 15

Sada obsahuje obojek pro psa KT 15 a mapy topo czech v4 pro 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉM PRO VCVIK A SLEDOVÁNÍ PSŮ

Garmin Alpha 200i je přenosné zařízení pro výcvik a sledování pohybu loveckých a záchranářských psů. Využívá rádiové komunikace s dosahem až 14,5 km a navíc je vybaveno technologií inReach®, která využívá Iridium satelitní komunikační síť a zajištuje spolehlivé spojení s blízkými i v místech bez GSM signálu.

Velikost displeje Přehledné zobrazení, jednoduché ovládání.
 
Ikona sledování a výcviku smečky Vhodné pro jednoho i skupinu psů.
 
Ikona neaktivního psa Neaktivní psi mohou zůstat v systému pro snazší správu.
Ikona inReach Komunikace inReach i v místech bez GSM signálu. (vyžadováno předplatné).
Ikona mapy Podrobné předehrané mapy pro snadnou orientaci v terénu.
Ikona kapacity baterie Vyměnná baterie s výdrží až 20 hod. na 1 nabití. (až 15h. s inReach komunikací).
 
 

Sledujte své psy na Alpha 200i se satelitní technologií inReach na přehledném 3,5" dotykovém displeji, který je perfektně čitelný i na přímém slunci. Ovládání je doplněno šesti natavitelnými tlačítky. 

alpha200i

Své psy můžete sledovat i z auta po připojení ovladače Alpha 200i k navigaci Drive Tack 71 anebo přímo na svém zápěstí po připojení ovladače Alpha 200i k hodinkám ze série fénix 6 alebo Instinct.

Alpha 200 Birdseye BirdsEye Satellite Imagery - Díky Wi-Fi připojení si přímo do ovladače stáhnete galerii satelitních snímků BirdsEye Satellite Imagery pro lepší pohled na trasu, chodníky a jiné. Zařízení nepřipojujete k počítači, stačí zapnout Wi-Fi. 
Alpha 200 Dog list Seznam psů - Díky seznamu psů máte všechny své psy pod kontrolou. 
Alpha 200 Group Management Group Management - V seznamu psů jednoduše upravíte nastavení všech psů, i neaktivních. 
Alpha 200 Hunt Timer Hunt Timer - V průběhu loveckých soutěží nebo pllních zkoušek využijete praktický režim časovače. Díky nastavitelným tlačítkům máte k časovači jednoduchý přístup. 
Alpha 200 inReach Technology inReach Technologie - Interaktivní SOS výstrahy a dvousměrná textová komunikace přes 100% globální síť Iridium (vyžaduje předplatné) . všechny informace o službě naleznete zde .
Alpha 200 PRO View Compass PRO View Compass - Režim jednoduchého a přehledného monitorování, které na displeji zobrazí, kterým směrem a jak daleko jsou vaši psi. Navíc vidíte zda pes běží, či staví.
Alpha 200 Training options Možnosti výcviku - Po připojení k obojkům TT 15 a TT 15 (mini) můžete využít i výcvikové režimy, které zahrnují 18 stupňů kontinuálního a okamžitého impulzu, vibraci a tóny. 
Pes - 10 psov naraz Alpha 200i umožňuje sledování až 20 psů najednou, přičemž každý GPS obojek odesílá údaje o poloze každé 2,5, 5, 10, 30 nebo 120 sekund.
Displej Barevný dotykový displej s podporou multidotykového ovládání (i v rukavicích). Úhlopříčka 3,5” (8,9 cm); roulišení 282 x 470 bodov.
Vodotesnosť IPX7 Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bláto už nejsou žádnou překážkou, jelikož zařízení je vodotěsné - odolné vůči postříkání i namočení. 
ANT+ Alpha 200i je standartně vybavena ANT+ bezdrátovým rozhranním pro připojení volitelných externích snímačů.
Vymeniteľná batéria Napájení je zabezpečeno samostatným (nabíjitelným Lio-ion) akumulátorem (1ks je součástí balení), který se nabíjí přímo v zařízení, s výdží až 20 hodin (v závoslosti na použití), se spuštěnou inReach technologií až 15 hodin. Kapacita až 2000 mAh (3,7V), více informací na odkazu akumulátor Alpha
GPS/VHF Každý obojek má vlastní kódování přenosu VHF. Díky tomu máte spolehlivé informace o poleze a pohybu vašeho psa při lovu, procházce i záchrané akci. Podle potřeby můžete toto kódování sdílet např. s dalšími účatníky lovu či záchranné akce a sledovat tak i pohyb dalších zúčastněných psů.
Podpora a manuál v češtině od dogoto.cz.
Dotykový displej Ovládejte své GPS zařízení jednoduše dotykem prstu - poklepáním nebo potáhnutím po displeji. Ovládání dotykového displeje je doplněno šesti nastavitelnými tačítky. 
3D kompas Zařízení Alpha 200i je vybavené 3D kompasem, což z něj činí spolehlivého společníka i v neznámém terénu. 
Pamäť - SD karta Alpha 200i je vybavena slotem pro micro SD karty, který můžete využít pro nahrání libovolných map z edice TOPO a cestovních map. 
Mapová navigácia Alpha 200i je dodávaná s předinstalovanou topografickou mapou Evropy. TopoActive Europe je digitální (vektorová) mapa Evropy s pokrytím 47 států, vychází ze zdrojů o měřítku 1:100 000 a obsahuje data digitálního modelu terénu (DMT). Pokrytí zahrnuji mimo jiné cestovní síť s uliční podrobností s podporou pro automatický výpočet optimální trasy (autorouting), na cestách i chodnících. Skvěle poslouží pro základní i důkladnější orientaci ve městech, ale i v terénu v převážné většině Evropy. * úroveň pokrytí jednotlivých států se může lišit.
GPS+Glonass Díky simultánímu příjmu signálu ze satelitů GPS a GALILEO máte jistotu, že vaše poloha bude lokalizována přesně i v náročných podmínkách. 
Garmin Explore App Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilní) aplikace, která doplňuje praktické funkce a využitelnost kompaktibilních zařízení. Garmin Explore umožňuje plánovat trasy a následně je odeslat do zařízení se zobrazením projitých cest na mapách, která je možno stáhnout a využívat off-line.  Vytvořené trasy a body je možné jednoduše sdílet i s dalšími uživateli. Další funkce dostupné on-line poskytují  Ďalšie funkcie dostupné on-line poskytují uživateli přístup k volitelným mapám (ke stažení) dle potřeby. 

 

Obsah balení

  • Alpha 200i s Li-ion baterií 
  • TT 15 obojek
  • Obojek
  • Spona na opasek
  • Adaptér pro nabíjení 
  • Nabíjecí kabel pro TT15
  • USB kabel (mikro a mini) 
  • krátké elektródy (2ks) + dlouhé elektródy (2ks) 
  • Manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: