Expres Menu Zipper-bag 22x35

Kód: 13576
Neohodnoceno
49 Kč / ks 40 Kč bez DPH
obvykle do 3 prac. dní (upřesníme)

Nemáte čas ohřívat naše GOOD FOODS Dobré jídlo na vařiči? Chcete si dopřát ten největší komfort na Vašich výpravách do přírody, na hory, do lesa, na loď nebo na kolo? Zipper bag je speciální sáček, ve kterém ohřejete jídlo pomocí samoohřevných kapslí. Tento sáček slouží jako takzvaná trouba, ve které se jídlo ohřívá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zipper bag je vyroben z extra silného plastu, aby odolal jak vysokým teplotám, tak náročným podmínkám zacházení v přírodě. Sáček je opetřen čtyřmi otvory, sloužícími k odvodu přebytečné páry po aktivaci samoohřevu.

V balení ALL IN, které si můžete v našem e-shopu výhodně zakoupit je vše potřebné k ohřátí až sedmi GOOD FOODS Dobrých jídel (Zipper bag, samoohřevné kapsle 20 gramů a 50 gramů)

Samoohřev, nebo také bezplamenný chemický ohřívač je speciální sáček, který Vám sám ohřeje jídlo bez použití vařiče nebo nádobí a to za 12 minut! Mezitím můžete postavit stan, zapálit oheň, jednoduše strávit čas důležitějšími činnostmi než vařením.

Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Náš samoohřevný systém se skládá z ohřevných kapslí, které si můžete dokoupit (20 gramů na ohřev 600 nebo 300 gramů jídla, 50 gramů na ohřev 2x600 nebo 2x300 gramů jídla) a zipper bagu, ve kterém se celý ohřev odehrává. Zipper bag je možno používat opakovaně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: