Puškohled Meopta MeoPro R5 4-20x50 SFP osnova Z-Plex
Kód: 5908/176Související produkty
Adaptér pro upevnění digitální předsádky FORWARD F/FN na objektiv zaměřovače s průměrem vstupní čočky 42mm.
Nízké počáteční zvětšení 1,7x nabízí nejlepší přehled pro rychlé záběry se zorným polem 24 m na 100 m. Blaser B2 1.7-10x42 iC má zároveň dostatek rezerv pro úkryt za soumraku...
Řada puškohledů Burris FourXe se vyznačuje pokročilým optickým designem s osvětleným záměrným křížem, který se přizpůsobuje všem světelným podmínkám.
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým...
Elegantní puškohled, který může prokázat své přednosti při lovu ve dne i za soumraku.
Do puškohledu MeoHunter R5 jsme přenesli prvky z našich nejvyšších řad a po celou dobu vývoje jsme kladli maximální důraz na poměr kvality a ceny. MeoHunter R5 má nejoblíbenější...
Puškohled Steiner Ranger specialista na lov v obtížných světelných podmínkách i pro střelbu na dlouhé vzdálenosti.
Menší, lehčí, lepší – nejkratší a nejlehčí lovecký puškohled s prémiovou optikou pro posedový lov nebo na šoulačku v horách, jaký kdy svět viděl!
Steiner s hrdostí představuje eRanger 8 - revoluční puškohled, který posouvá přesnost a dosah na novou úroveň. eRanger 8 zjednodušuje přesné střely na velké vzdálenosti snadněji...
Detailní popis produktu
Puškohledy MeoPro R5 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, jednopalcového tubusu a pětinásobného zoomu. Díky svým vlastnostem je také ideální volbou pro montáž na malorážku či větrovku. MeoPro R5 přináší skvělý poměr kvality a ceny.
- Univerzální optika pro lovce i sportovní střelce
- Funkce zero stop
- Nastavení paralaxy od 9 m
Součástí balení je:
- puškohled
- krytky objektivu a okuláru
- baterie Li 3V CR 2032
- klíč pro krytku baterie, rektifikaci
- optická utěrka
- návod k použití
| EAN: | 8594050737310 |
|---|---|
| Typ záměrné osnovy: | Neosvětlená |
| Poloha záměrné osnovy: | 2. ohnisková rovina |
| Zvětšení: | 4-20x |
| Objektiv: | 50 mm |
| Rozměr hlavního tubusu: | 25,4 mm |
| Vzdálenost výstupní pupily: | 90 mm |
| Zorné pole (°): | 5,32-1,08 |
| Zorné pole (m/100m): | 9,3-1,87 |
| Dioptrický rozsah okuláru: | +2,0/-2,0 D |
| Světelná propustnost: | 89 % |
| Rektifikační krok (MOA): | 0,25 |
| Rektifikační krok (cm/100m): | 0,7 |
| Rozsah korekce (MOA): | 60 |
| Rozsah korekce (cm/100m): | 175 |
| Korekce paralaxy: | 9 m - nekonečno |
| Délka: | 349,5 mm |
| Hmotnost (bez krytek, s baterií): | 650 g |
| Baterie: | 1x CR 2032 |
| Kategorie: | MeoPro R5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky + 8 let při registraci |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Puškohled Steiner Ranger 6 3-18x56. Skutečně univerzální puškohled pro různé druhy lovu se zaměřením na soumrak a noční lov. Extrémně jemný osvětlený bod umožňuje...
Tento puškohled byl speciálně navržen pro vojenské mise po celém světě.Jeho hlavní disciplína je zaměřování cílů na dlouhé vzdálenosti.Má umožňovat taktickou střelbu na...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Nejsvětelnější puškohled Zeiss se skly SCOTT HT, opravdový speciál pro lov, i ty nejmenší cíle budou při zbytkovém světle plně ve vaší moci.V kombinaci s ASV+ věžičkou si mužete...
NOVÝ Meopta Meostar R2 2-12x50 RD - špičková světelná propustnost pro delší dobu lovu.Tento puškohled splní veškeré vaše požadavky při lovu. Díky vrstvám MeoLux poskytuje...
Puškohledy MeoPro R6 byly vyvinuty tak, aby myslivcům a sportovním střelcům poskytly kombinaci kvalitní optiky, 30mm tubus, oblíbené osnovy a šestinásobný rozsah...
Eliminujte problém kompenzace poklesu střely s přepracovaným puškohledem Veracity PH 2,5-12x42 mm, který je vybaven novou osvětlenou osnovou Rapid Cross MOA a vylepšeným...
Meopta produkce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Podniková prodejna Meopta s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kabelíkova 1, Přerov 750 02, Česká republika |
| E-mail : | eshop@meopta.com |

Stránky výrobce