Pozorovací zařízení termovize Leica Calonox View

Kód: 19475
Neohodnoceno
Značka: Leica
120 800 Kč –4 %
leica calonox rendering rgb 1
120 800 Kč –4 % 114 990 Kč / ks 95 033 Kč bez DPH
Na dotaz

Leica Sport Optics (Wetzlar) poprvé představuje termovizní zobrazovací zařízení speciálně pro myslivce: Leica Calonox. 

Model bude k dispozici ve dvou verzích: Leica Calonox View jako čistě pozorovací zařízení a jako předsádka ve spojení                                    s puškohledem – Leica Calonox Sight.Jedinečně ostrý, podrobný a vysoce kontrastní obraz. Vzhledem k současným okolnostem týkajícím    se lovu divokých prasat, zejména v Evropě, jsou termovizní přístroje pro myslivce stále více potřebné.

Podobně jako běžné digitální fotoaparáty, termovizní kamery detekují infračervené záření jako tepelný podpis, který není pro lidské oko viditelný.

 

S novými termovizními kamerami Leica Calonox je možné v terénu obeznat zvěř ve tmě nebo ve ztížených světelných podmínkách. Modely Leica Calonox nabízejí velké zorné pole s vysokým detekčním rozsahem a vysoce kontrastním zobrazováním.

Díky velkému senzoru 640×512 pix a LCOS displeji s rozlišením 1280×960 pix nabízí  Calonox View nejvyšší kvalitu pozorování. Důmyslný design modelů Leica Calonox je revolucí na trhu s termovizními zařízeními. Funkční prvky jsou mimořádně ergonomické a snadno  se ovládají. Kromě toho je obsluha pomocí pouze tří tlačítek intuitivní, uživatelsky přívětivá a efektivní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pro myslivce, kteří chtějí bezpečně a na dálku obeznat zvěř s vysokou přesností, je termovizní kamera Leica Calonox View dokonalým společníkem na lov – ve dne i v noci a i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vyrábí se v Německu.

 Vynikající kvalita s optimalizací obrazu Leica (LIO ™)

(Leica Image Optimization)

Leica Image Optimization

Jedinečně ostrý, podrobný a vysoce kontrastní obraz.

S termovizí Calonox společnost Leica pokračuje v dlouhých a úspěšných tradicích v oblasti optimalizace digitálního obrazu a rozšiřuje svoji vynikající reputaci jako výrobce fotoaparátů. Vlastní zpracování obrazu společnosti Leica (Leica Image Optimization – LIO ™) vylepšuje obraz pomocí speciálních algoritmů, čímž se dosahuje velmi podrobná barevná gradace, vynikající kontrast a vysoké rozlišení detailů.

Vynikající rozsah rozpoznávání termovize Leica Calonox View je založen na špičkovém senzoru oxidu vanadu (VOx) s rozlišením 640×512 pixelů a velikostí pixelů 12 um s vynikajícím teplotním rozlišením.

Zachovejte si speciální okamžiky navždy.

Termovize Leica Calonox View má 16 GB vnitřní paměti na zaznamenávání pozorování v podobě fotografií nebo videí. Pomocí aplikace Calonox View je možné uložené obrázky přenést do smartphonu pomocí sítě WIFI nebo do počítače pomocí kabelu. Pozorování živého náhledu je možné i prostřednictvím mobilního telefonu.

Působivé rozpoznávání detailů na velkou vzdálenost

Calonox detaily

 

Identifikovat, rozpoznat, zjistit.

Uvidíte více, bezpečně identifikujte cíl. S definovanou velikostí cíle 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox View detekovat cíle do vzdálenosti 3000 metrů, rozpoznávat cíle do 1000 m a přesně je identifikovat až do 500 m. 

Uvidíte více.

 Objektiv o průměru 42 mm je ideální i pro pozorování zblízka, v kombinaci s 2,5-násobným základním optickým zvětšením poskytuje velké zorné pole a nejlepší přehled. Digitální zvětšení lze nastavit až na 10-násobné, aby nezůstaly skryté žádné podrobnosti ani na velké vzdálenosti.

Čtyři barevné režimy pro vysoce kontrastní rozpoznávání detailů

farebné režímy

 

Testováno v praxi a věrné detailům. 

Čtyři barevné režimy White Hot, Black Hot, Red Hot a Rainbow poskytují praktické varianty zobrazení a větší rozpoznání detailů s vysokým kontrastem.

 Aplikace Calonox View

aplikácia calonox view

 

Ještě pohodlnější ovládání.

Rychlé a snadné. S aplikací Calonox View lze fotografie nebo videa uložená v termovizi přenášet do smartphonu prostřednictvím sítě WIFI. Funkce živého náhledu navíc umožňuje sledovat scenérii na obrazovce vašeho mobilního telefonu. Jednoduchým kliknutím můžete přepnout displej z denního na noční režim.

JIŽ BRZY

i režimy kalibrace pro optimalizaci obrazu


kalibrácia

 

Renovovat, obnovit, vylepšit.

Pomocí tří integrovaných kalibračních režimů Auto (A), Manual (M) a Background (B) můžete renovovat, obnovit a vylepšit obraz na displeji. V režimech A a M se kalibrace uzávěrky spouští automaticky nebo pokud si přejete, manuálně stisknutím tlačítka. Kalibrace pozadí se zakrytým objektivem je obzvlášt efektivní a dosahuje nejlepších výsledků.

 

 Elegantní design a intuitivní ovládání

Dizajn calonox View

Zredukováno na to podstatné.

Design produktu ve známém stylu Leica je zaměřen na lovecké potřeby uživatele. Jeho válcový tvar a snadná ovladatelnost se dokonale integrují do loveckého vybavení. Uživatelsky přívětivé, intuitivní třítlačítkové ovládání nabízí přehlednou navigaci v menu, která umožňuje snadnou a rychlou manipulaci i v rukavicích.

 

HD displej a dobíjecí baterie

 

HD displej a batéria

Nejmodernější technologie.

konný HD displej typu LCOS s rozlišením 1280×960 pixelů umožňuje pohodlné pozorování a spolehlivou identifikaci při pozorování nebo při fotografování. Integrovaná dobíjecí baterie s cca. 5 hodinovou výdrží je obzvlášt dobře chráněna před chladem a vlhkostí. Nabíjení je možné i během provozu – např. pomocí powerbanky.

  

Výhody na první pohled

– vynikající obrazový výkon – extrémně vysoký kontrast a detaily

– provozní doba nejméně 6 hodin

– zvětšení Leica Calonox “View”: 2,5x

– průměr čočky: 42 mm

– rozměry: 170x65mm

– ergonomie a design – praktický a uživatelsky přívětivý

– senzor Vox s vysokým rozlišením (640 x 480 pixelů)

– LCOS displej s rozlišením 1280×960 pix

– integrovaná dobíjecí baterie

 

 

Balení obsahuje: produkt, pouzdro, nabíjecí kabel, popruh na přenášení, průvodce rychlým spuštěním, utěrka na čištění čoček.

 

Technické parametry

zvětšení 2,5x
zorné pole 10.5×8.4°(18.3m x 14.6m / 100m)
dioptrická korekce ±5 dpt
vodotěsnost IP67
hmotnost 665 g (včetně baterie)
typ videosignálu na výstupu PAL, USB-C
display LCOS
detekční vzdálenost 3000 m (1,7×0,5m) 2 Pixels
frekvence snímání 50 Hz
vzdálenost rozpoznání 1000m (1,7×0,5m) 6 Pixels
ohnisková vzdialenosť objektívu 42 mm
digitální zoom 1x / 2x / 3x / 4x
senzor Vox, 640×512
identifikační vzdálenost 500 m (1,7×0,5m) 12 Pixels
vestavěná paměť ano
rozlišení displeje 1280×960
rozměr v mm 170×65 mm
nahrávání během dne ano
nahrávání v noci ano
výdrž baterie 4-5 hod.
velikost pixelů 12 µm
zobrazení úhlopříčky 0.4′
vysílání živě ano
tepelná citlivost ≤ 50mK (25°C)
světelnost objektivu 1,1 f

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: