PULSAR TRAIL XP50 - Termovizní zaměřovač

82 hodnocení
 
 • 1 z 5
 

Nejmodernější termovizní zaměřovač PULSAR TRAIL XP50! (bez montáže)

PULSAR TRAIL se stejně jako PULSAR HELION opírá o zbrusu novou mikrobolometrickou matrici, která je vyráběna pokročilou 17µm technologií. Tento výrobní proces umožňuje menší čip umístit dále od elektronických součástí přístroje, a tím je dosaženo mnohem menší rušení obrazu. Výsledkem je pak čistší a detailnější obraz.

 

Dostupnost obvykle do 3 prac. dní (upřesníme)
Cena 104 124 Kč / ks bez DPH
125 990 Kč / ks    
Na splátky již od 4255 Kč
Kód produktu 14892
Značka Pulsar
Webová stránka značky pulsar-nv.com/
Kategorie Termovize
Záruka 36 měsíců
 

TIP - RECENZE od Loveckého světa

Hlavní rysy zařízení:

 • Inovativní a nejlepší termovizní rendering procesorové jednotky
 • Vysoké rozlišení mikrobolometru 640x480
 • Variabilní zoom
 • Detekční vzdálenost až 1800 m
 • Vysoká odolnost vůči rázům - odolnost pro použití v rážích do .375H&H
 • Nejvyšší standard voděodolnosti a a prachuvzdornosti IPX7.
 • Integrovaný video a audio rekordér
 • Propojení se zařízeními Android a iOS 
 • Stream Vision - rendering videa v reálném čase na Youtube
 • Integrovaný a rychle vyjímatelný akumulátor B-PACK
 
 
(Trail) High resolution 640x480

VYSOKÉ ROZLIŠENÍ 640x480

Trail XP se může pochlubit nechlazenou mikro-bolometrickou matricí o rozměrech 640x480 pixelů (17 μm) pro vysoce detailní zobrazování.

(Trail) The best image definition

NEJLEPŠÍ KVALITA OBRAZU

Chladič, umístěný na těle zařízení, účinně zabraňuje nahromadění tepla ze snímače a dalších součástí, a zároveň významně snižuje citlivost na teplotu a zvuky, zejména mezi kalibracemi.

(Trail) Variable magnification

Variabilní zvětšení

Modelové řady Trai mají variabilní zvětšení až 8x (v závislosti na modelu) a jsou vybaveny jak dvojitým krokem, tak plynulým stupňovitým zvětšením pro skutečně optimální přizpůsobení v zorném poli.

(Trail) High image frequency

vysoká obnovovací frekvence

Vysoká obnovovací frekvence 50 Hz zajišťuje termoviznímu zaměřovači Pulsar Trail pohodlné sledování obrazu i při dynamickém a rychlém pohybu.

(Trail) Detection distance up to 1800 m

detekční vzdálenost až 1800m

V závislosti na modelu zaznamenávají termovizní zaměřovače Pulsar Trail detekci tepelných zdrojů ve vzdálenosti až 1800 metrů!

(Trail) High recoil resistance rating

vysoká odolnost proti zpětnému rázu

Pulsar Trail má výjimečně vysokou odolnost proti nárazům a je schopen provozu na zbraních až do ráže .375.

(Trail) 3 Zeroing Profiles / 15 Distances

3 nulovací profily / 15 předvolených vzdáleností

Uložte si tři profily nulování svých střelných zbraní nebo střeliva, včetně různých záměrných osnov, až na pět vzdáleností do paměti Pulsar Trailu. Podpora vynulování zvětšení zajišťuje precizní přesnost nulování.

(Trail) 10 Electronic reticles

10 variant záměrných křížů

Pro rychlé zaměření cíle si vyberte z řady šablon, nastavení barev a jasu kříže.

(Trail) Picture-in-Picture mode

mód obraz-v-obraze

Obraz v obraze zlepšuje přesnost tím, že poskytuje zvětšený obraz v oblasti horní části displeje, který zabírá pouze 1/10 plochy zobrazení zorného pole.

(Trail) Built-in video recording

vestavěný videorekordér

Pořizování statických snímků a videa je bezproblémové díky vestavěnému videorekordéru. Obrazový a videoobsah je uložen interně a může být snadno přenášen na PC / laptop prostřednictvím kabelového připojení nebo Wi-Fi.

(Trail) Mobile-friendly (iOS, Android) with remote control and live internet streaming

Mobile-friendly (iOS, Android) s ovládáním přes mobil a streamingem v reálném čase

Skvělou novinkou je možnost propojit vaše mobilní zařízení s platformami Android a iOS pomocí Wi-Fi zařízení a to pomocí bezplatné mobilní aplikace Stream Vision. Software Stream Vision připojuje zařízení k mobilní jednotce Android / iOS (smartphone nebo tablet), která umožňuje přijímat bezdrátově záznam v režimu v reálném čase prostřednictvím smartphonu a pro streamování snímků pořízených zařízením online na kanál Youtube.

(Trail) Built-in accelerometer / gyroscope

Vestavěný akcelerometr / gyroskop

Vestavěný akcelerometr / gyroskop zlepšuje přesnost tím, že přesně identifikuje úhly náměru větší než 5° se šipkou udávající směr a stupeň bočního naklonění. Zvýšené úhly jsou označeny dalšími šipkami. Navíc může být puškohled nastaven na automatické vypnutí při odpočinku v poloze bez střelby. Provoz zaměřovače může být deaktivován, je-li svislý úhel větší než 70° nebo horizontální úhel větší než 30°. Funkce akcelerometru může být dočasně deaktivována pro další používání v nadměrných úhlech.

(Trail) Quick-change B-Pack power units

rychle odnímatelný napájecí zdroj B-PACK

Trail obsahuje progresivní autonomní napájecí zdroj B-Pack, který umožňuje rychllou výměnu a nové dobití. Základní akumulátoru IPS5 je dodáván s dobíjecí kapacitou 5,2 Ah, což postačí na 8 hodin nepřetržizého provozu. Volitelně jsou k dispozici i vysokokapacitní akumulátory IPS10.

(Trail) Stadiametric rangefinder

odpočtový dálkoměr

Na základě odhadnuté výšky pozorovaných objektů je statický metrický rozsah zaměřovací mřížky algoritmicky přepočítán a umožňuje tak rychle, snadno, spolehlivě a opakovaně měření přesných vzdáleností pozorovaných cílů.

(Trail) Fully waterproof

plně voděodolný

Ochrana proti vodě standardu IPX7 zajišťuje, že Pulsar Trail je perfektně připraven na vlhké prostředí. Je možné ho tak provozovat i při intenzivním dešti nebo sněžení. Zvládne i ponoření do 1m pod vodou po dobu až 30 minut. (IEC 60529).

(Trail) Wide range of operating temperatures

široký rozsah provozních teplot

S mrazuvzdorným displejem AMOLED je Pulsar Trail navržen tak, aby poskytoval bezchybný výkon při extrémním teplotním rozsahu -25 °C ... + 50 °С.

(Trail) Fully-functional wireless control

plně ovladatelný pomocí bezdrátového ovladače

Ergonomické bezdrátové dálkové ovládání s kolébkovým kolečkem umožňuje celou řadu funkcí. Trail tak máte vždy takřka na dosah ruky.

(Trail) Display-off mode

Display-off mód

Během krátkých období nečinnosti lze pro lepší utajení vypnout displej přístroje a to bez přerušení dalších jeho provozních funkcí. Vypnutí displeje znamená mnohem rychlejší dobu restartu... když to nejvíce potřebujete.

(Trail) User-friendly interface

uživatelsky přívětivé rozhraní

Pulsar Trail je navržen s ohledem na snadnou obsluhu. Zpětná vazba uživatelů vedla k nejpřívětivějšímu rozhraní, které je doplněné o snadno čitelný alfanumerický stavový řádek ve spodní části displeje. Interní položky MENU nabídky se také zobrazují na kontrastním podkladovém displeji, takže můžete sledovat vaše nastavení bez ztráty kontaktu s pozorovaným cílem.

(Trail) Updatable software

aktualizovatelný SOFTWARE

Aplikace pro iOS a Android Stream Vision zajišťuje jak počáteční nastavení přístroje, tak jeho pozdější další oficiální aktualizace vydané společností PULSAR.

 

LOV


Trail ušetří Vám spoustu času a úsilí, a přinese z lovu opravdový zážitek. Ať už lovíte ve dne nebo v noci s Trailem budete mít úplný přehled o dění v okolí a vše pod kontrolou. Uvidíte přesně kde se zvěř skýva, ukáže Vám její chování o kterém jste ani netušili. Výborná kvalita obrazu Trail dává možnost vidět i ty nejmenší detaily.  Trail XP50
 

 

POZOROVÁNÍ


 Trail XP50 Pozorování přírody je s Trail velmi snadné. S příchodem noci život neusíná, jak by si mnozí mysleli, naopak se probouzí. Noční život v lese odhalí spoustu zajímavosti a přinese nezapomenutelné zážitky. Mnohá zvířat se stává aktivní právě v noci, vychází z ukrytu v hledání potravy nebo se páří. To je nejlepší čas pro pozorování s Trail.
 

 

WI-FI


Integrovaný Wi-Fi modul připojí Trail k libovolnému mobilní zařízení na platformě Android nebo iOS s instalovanou mobilní aplikaci Stream Vision. V kombinaci s smartphonem nebo tabletem Trail se stává mocným nástrojem, který může být použit pro celou řadu aplikací včetně dálkového pozorování, sledování objektů, nahrávání videa, sdílení dat, detekci pohybu, živé přenosy videa na YouTube a mnoho dalších.  Trail XP50
 

 

OVLÁDÁNÍ A BAREVNÉ REŽIMYTrail byl navržen s myšlenkou přinest co nejkomfortnějšího ovládaní. Ke splnění tohoto úkolu byla použita zkušenost a zpětná vazba uživatelů předchozích modelů zaměřovačů Pulsar. Výsledkem je nejlepší ergonomie ovládacích prvků zaměřovaču ke dnešnímu dni, nejvíce přívětivé rozhraní se snadno čitelnými ikonami, doplněné alfanumerickým stavovým řádkem v dolní části displeje. Položky a volby vnitřního menu jsou zobrazeny na kontrastním pozadí s přechodem mimo centrální oblast, takže uživatel může provadět změnu nastavení přístroje aniž by ztratil z dohledu cíl.

Přístroj zobrazuje obraz ve dvou základních variantách "Hot White" a "Hot Black" v nerušících černobílých odstínech.
"Hot White" "Hot Black"
 Trail XP50  Trail XP50
 

 

REŽIMY POZOROVÁNÍ


Trail je vybaven třemi režimy zpracování a zobrazení obrazu, optimalizovanými do různých pozorovacích podmínek. V lesích rozložení teploty se výrazně liší od teploty na horách nebo ve městě a nastavenívhodného režimu umožní optimálně přizpůsobit parametry přístroje k dosažení nejlepšího kvality obrazu. Může zvolit režim „Forest" v lese nebo reži „Rocks" na horách. Pro nejlepší detekcí a rozpoznaní cíle na dálku je připraven režim „Identification" (Identifikace).
"Forest" (Les) "Rocks" (Hory)
 Trail XP50  Trail XP50

"Identifikation" (Identifikace)
 
 Trail XP50  
 

 

REŽIM "OBRAZ V OBRAZE"


Režim zobrazení „Obraz v obraze" zlepšuje přesnost zaměření cíle tím, že zvětšený obraz záměrného kříže a cíle je zobrazen v horní části displeje. Tato oblast zabírá jen 1/10 zobrazovací plochy displeje a proto celé zorné pole zůstává prakticky využité pro větší rozhled.
   
 Trail XP50  Trail XP50

 

 

Podobné produkty

Zvětšení: 1.6 - 12.8x
Digitální zvětšení: 2x; 4x; 8x
Mikrobolometr: 640x480 px
Spektrální citlivost: 8 .. 14 mk
Rozměr pixelu: 17 µm
Typ displeje: AMOLED
Rozlíšení displeje: 640x480 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Vzdálenost detekce: 1800m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Clonové číslo: f/1.2
Průměr objektivu: 42 mm
Zorný úhel: 12.4x9.3°
Zorné pole ve 100m: 21,8 m
Oční reliéf: 67mm
Dioptrická korekce: - 4…+ 4dioptrie
Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m
Napájení: 3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Externí napájení: 5V - USB
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 8 Gb
Krok rektifikace: 34 mm/100m
Rozsah horizontální rektifikace: 24MOA
Rozsah vertikální rektifikace: 24MOA
Typ kříže: 10 elektonických
Odolnost zpětnému rázu: 6000J
Voděodolnost: IPX7
Provozní teploty: -25 ..+50 °C
Wi-Fi: Ano
USB, typ: microUSB
Dálkové ovládání: Ano
Provozní doba: až 16 (s IPS10) hod.
Rozměry: 292x72x76mm
Hmotnost: 0,62kg

Pulsar TRAIL


PULSAR TRAIL - první představení


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.