Termovizní zaměřovač Pulsar Thermion XM50

Kód: 56/213
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Pulsar
99 890 Kč –0 %
resize 627x351 thermion xm30 (1)
99 890 Kč –0 % 99 500 Kč / ks 82 231 Kč bez DPH
Vyprodáno

Pulsar Thermion se může pochlubit nejmodernějším designem a nejnovějšími technologickými inovacemi a nabízí prvotřídní termovize, které jste očekávali, ale na klasickém tubusu o průměru 30 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pulsar Thermion se může pochlubit nejmodernějším designem a nejnovějšími technologickými inovacemi a nabízí prvotřídní termokamery, které jste očekávali, ale na klasickém tubusu o průměru 30 mm. Zaměřovače Thermion jsou k dispozici ve vlajkové lodi s rozlišením 640x480 mikrobolometrových senzorů s roztečí 17 μ pixelů a rozlišením 320x240 mikrobolometrových senzorů s roztečí 12 μ pixelů. Špičkové termovizní puškohledy pro profesionální lovce, kteří si cení tradic a hledají technologickou převahu.

Vysoce kvalitní germaniová optika ve spojení s pokročilým termovizním senzorem zajišťuje nebývalý rozsah detekce až 2300 metrů, dokonce i v naprosté tmě.

Díky nové revoluční elektronice může být jednotka spuštěna téměř okamžitě. Rychlé spuštění pomáhá šetřit energii a prodlužuje tak dobu provozu. Jednotka může být vypnuta a poté rychle aktivována, když přijde správný čas.

Puškohledy Thermion jsou navrženy od základů pro snadné použití a montují se na standardní 30mm kroužky. Nevyžadují se žádné speciální nástroje ani vybavení.

Odolnost na zpětný ráz je konstruována až do 6 000 Joulů pro bezchybný výkon na větších kalibrech do .375 H&H, 12-Gauge a 9,3x64.

Termovize Thermion jsou navrženy jako odolné vynikají ale přesto lehkou kovovou konstrukcí. Přesná výroba prvků těla zajišťuje bezchybný výkon v terénu.

Integrované video (včetně zpětně aktivovaných) a statických snímků v MPEG-4 a .jpg umožňuje rychlé a snadné sdílení zážitků. Vestavěná 16-GB interní paměť zvládá bezchybné nahrávání a ukládá hodiny videa nebo tisíce fotografií.

Pomocí Wi-Fi a aplikace Stream Vision připojte zařízení Thermion ke smartphonu nebo tabletu pro použití jako druhý displej nebo dálkové ovládání. Také umožňuje přenášet zaznamenané soubory, upravovat nastavení, aktualizovat firmware.

Puškohledy Thermion mají duální bateriový systém, který se skládá z vnitřních a vnějších akumulátorů. Externí akumulátor zajišťuje další provozní dobu a může být vyměněn během několika sekund.

Barevné palety nabízejí přizpůsobené možnosti zobrazení. Zatímco bílé horké a černé horké jsou nejoblíbenější, Red Hot, Rainbow a Ultramarine upozorňují na intenzivnější horká místa, která se objevují v teple. Fialové, červené monochromy a sépie jsou optimální palety pro snížení únavy očí v průběhu dlouhých období pozorování.

Thermion_barevne_palety


Variabilní digitální zoom
Digitální zoom, až 8x, poskytuje lepší zaostření a celkové rozpoznávání cílů na značné vzdálenosti.

Uživatelské ovládací prvky
Ovládání a nastavení Thermionu je jednoduché pomocí 3 funkčních tlačítek na horní straně přístroje a levého enkodéru. 3 tlačítka a kodér umožňují přístup a správu všech možností nabídky zařízení, nastavení a funkcí systému.

Voděodolnost 
IPX7 vodotěsnost pro ochranu před silnými dešti, sněhem nebo jinými srážkami. Thermion je navržen tak, aby fungoval bezchybně, a to i po ponoření až do hloubky 1m vody po dobu až 30 minut.

Obraz s vysokým rozlišením
Ostré, bohatě kontrastní termální zobrazení pro lepší identifikaci zvířat, jejich končetin a dokonce i nejmenších detailů, tj. větví, listů, trávy a terénu.

Správa profilů nastřelení
Uložení až 5 nástřelů s 10 vzdálenostními souřadnicemi pro různé situace, v interní paměti pro rychlou změnu zbraně a přizpůsobení za chodu.

Thermion_krize-barvy

Volitelné osnovy
Široká škála barevně přizpůsobitelných osnov, včetně škálovatelných balistických stylů. Možnosti barev: černá, bílá, červená a zelená.

Thermion_krize

Full-Color, HD AMOLED Displej
Displej Thermia HD AMOLED poskytuje ostré, bohatě kontrastní, živě barevné zorné pole, technologie AMOLED zajišťuje bezchybné, plynulé, vysokorychlostní zobrazování a úsporu energie.


Obraz v obraze
Obraz v obraze PiP zobrazuje zvětšený obraz v horním středu 10% celkového zorného pole pro přesné umístění snímku.

Aktualizace firmware
Funkce a schopnosti modelů Thermion, stejně jako jejich výkon, mohou být vylepšeny a vylepšeny vydáním nového softwaru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 36 měsíců
Zvětšení: : 5.5 - 22 (x4 zoom)
Digitální zvětšení: : 2x,4x
Mikrobolometr: : 320x240 pix. @ 12 µm
Spektrální citlivost: :
Rozměr pixelu: : 12 µm
Typ displeje: : AMOLED
Rozlíšení displeje: : 1024x768
Snímkový kmitočet: : 50 Hz
Vzdálenost detekce: : 2300
Ohnisková vzdálenost: :
Clonové číslo: : F50/1.2
Průměr objektivu: : 50
Zorný úhel: : 4.4x3.3 / 7.7x5.8
Zorné pole ve 100m: :
Oční reliéf: : 50
Dioptrická korekce: :
Nejkratší ostřící vzdálenost: :
Napájení: : Li-Ion Battery Pack APS2
Externí napájení: : ano
Videorekordér: : ano
Velikost paměti: : 16 GB
Krok rektifikace: : 7mm/100m
Rozsah horizontální rektifikace: : 1400mm/100m
Rozsah vertikální rektifikace: : 1400mm/100m
Typ kříže: : 10+ různých osnov
Odolnost zpětnému rázu: : 6000J
Voděodolnost: : IPХ7
Provozní teploty: : -25 – +50
Wi-Fi: : ano
USB, typ: :
Dálkové ovládání: :
Provozní doba: ( t=22°C), h: 5+
Rozměry: : 402x78x65 mm
Hmotnost: : 0,90kg

Pulsar Thermiom

videoprezentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: