TERMOVIZNÍ PŘEDSÁDKA EAGLE TSV50/35, 384 X 288 PX

Kód: 56/238
Neohodnoceno
Značka: Eagle
145 347 Kč / ks 120 121 Kč bez DPH
Na dotaz

Unikátní termovizní předsádka Eagle TSV50 je vyjímečná tím, že se nemusí nastřelovat ale stačí ji pouze nasadit na denní optiku za pomoci rychloupínacího adaptéru a okamžitě ji můžete začít používat. Další významnou výhodou je využití tohoto přístroje také jako termovizní puškohled se základním zvětšením 1,5 x které je dáno použitím objektivu s průměrem 35 mm.  Tuto předsádku lze používat po nasazení gumové očnice samozřejmě také jako pozorovací termovizní přístroj. Lze tedy hovořit o 3 funkcích v jednom přístroji. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Objevte tento unikátní termovizní přístroj - 3 v jednom
EAGLE TSV50 lze použít jako termovizní předsádku, termovizní puškohled nebo pozorovací přístroj!! Díky těmto možnostem se tato multifunkční termovize zařadila mezi špičku na trhu. Je ideální alternativou pro ty, kteří plně využijí všech vlastnosti, které poskytuje tento jedinečný termovizní přístroj.

Nejvýznamnější předností je dokonalá funkce termovizní předsádky s jednoduchým a rychlým připevněním na denní optiku. 
Díky 1,5 násobnému základnímu zvětšení a 4 násobnému digitálnímu zoomu je celkomé přiblížení 6x a přístroj lze využívat také jako samostaný termovizní zaměřovač s detekcí i na větší vzdálenosti.
Po upevnění na denní optiku je zvětšení dáno dle použitého puškohledu.  
Malé rozměry a nízká váha předurčuje využití termovizní předsádky EAGLE TSV50 také jako pozorovací přístroj. 
Odpadá tedy nutnost si pořizovat tři technologicky odlišné přístroje, stačí si pořídit tuto multifunkční termokameru s plnohodnotným využitím 3 různých přístrojů.

Zakoupením této termovize získáváte přístroj, který je na vrcholu současných technických možností. Poměrem kvalita/cena termovizní předsádka EAGLE TSV50 opět předčí konkurenční přístroje.

Prohlédněte si také Termovizní předsádka EAGLE TSV50 s objektivem 54mm a rozlišením 384 x 288 px nebo Termovizní předsádka EAGLE TSV50 s rozlišením 640 x 480 px

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 36 měsíců

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: