Vak na převoz ulovené zvěře

Kód: 8655-S-494
Neohodnoceno
690 Kč / ks 570 Kč bez DPH
Skladem

Tento vak je všestranně praktickou pomůckou určenou pro všechny myslivce a lovce, aby jim usnadnil výkon jejich činnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážení přátelé myslivci, lovci a milovníci lesa, měli jste během honu či na čekané úspěch a radujete se nad svým úlovkem? Vyvrhli jste ho a chcete si ho odvézt domů? A stojíte před problémem, jak to udělat, aniž byste si znečistili auto krví, blátem a jinými nečistotami? V takovém případě vám pomůže vak na přepravu ulovené zvěře – srnčí, černé nebo jiné. S pomocí tohoto vaku dopravíte svůj úlovek na místo určení pohodlně, čistě a hygienicky a ušetříte si následné umývání vozidla. Tento vak je všestranně praktickou pomůckou určenou pro všechny myslivce a lovce, aby jim usnadnil výkon jejich činnosti. 

Návod na použití vaku k převozu ulovené zvěře: 
1. Vak před použitím rozložíme a rozepneme zip, tím uvolníme horní víko vaku a to odklopíme. Po tomto úkonu je vak připraven k použití a můžeme do něj vložit ulovenou zvěř. 

2. V případě divokého prasete zasuneme jeho ryj do prostoru ve špici vaku; to proto, aby divočák nevyklouzl, když zasouváme jeho tělo do vaku. 

3. Poté musíme šikovně složit přední i zadní běhy do vnitřního prostoru vaku tak, abychom vyloučili riziko nežádoucího protržení vaku spárkem. Zvěř umístíme dovnitř vaku co nejlépe a dříve, než zapneme horní část, zvedneme boční stěny, aby v oblasti zipu nedošlo ke zbytečnému pnutí. 

4. Jakmile zasuneme zvěř do vaku, přiklopíme horní část. 

5. Po přiklopení horní části uzavřeme vak zipem. Dbáme, aby se do zipu nedostala nečistota (bláto, 
sníh, listí, jehličí apod.), abychom předešli jeho poškození. Pokud ke znečištění došlo, je lépe vak nezapínat a naložit zvěř do auta s neuzavřeným víkem; po příjezdu do místa určení zip vyčistíme. 

6. Jakmile uzavřeme horní část zipem, je vak se zvěří připraven k transportu. Uchopíme vak v rozích za poutka a uložíme ho do auta. 

7. Přepravujeme-li čerstvou zvěřinu, pak v horní části vaku pootevřeme zip, aby se obsah vaku odvětrával a zvěřina se nezapařila. Je možné otevřít horní část vaku zcela a odklopit. Oba úkony je nutné provést, přepravujeme-li teplý kus. 

8. Po použití vak vyčistíme a vymyjeme. Postupujeme tak, že uchopíme vak za rohová poutka 
a zavěsíme ho ve svislé poloze. Vak rozevřeme až do konce zipu a vypláchneme ho proudem vody z hadice. Vak vyplachujeme shora dolů a vystříkáme všechny jeho záhyby, tak aby nikde nezůstaly zbytky barvy (krve) nebo jiných nečistot. Výplachem odstraníme i nečistoty za krycí vrstvou z modrého igelitu; nadzvedneme ji a prostor za ní vystříkáme proudem vody. 

9. Po ukončení očistné procedury vylijeme z vaku zbylou vodu. Poté otočíme vak spodní částí vzhůru, aby z něj odkapala ulpělá voda a vak náležitě oschl. 

10. Vak byl testován na přepravu zvěře o hmotnosti do 100 kg.

  • Vak je z tlustostěnného materiálu, který je ještě pevnější, než  vak určen na odvoz lidských mrtvol.
  • Vak byl testován na hmotnost zvěřiny do 100kg- tedy prasat, šmol, telka atd.
  • Vak je určen pro moderní myslivce, kteří vlastně jezdí do  lesa třeba i civilním autem a nechtějí, aby si zašpinili auto- vak je tedy nepropustný, zabrání propustění barvy  a drží pach.
  • Důležité také je, že vak se dá pohodlně umýt. Stačí jej vypláchnout hadicí a nechat uschnout.
  • Vak není na jedno použití! Testoval se na 50 použití a stále byl bez poškození.
  • Také je důležité, že se vak neprotrhne ani spárkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: