PARD NV019 - pozorovací monokulár

Kód: 17990
76 hodnocení
Značka: Pard
8 367 Kč / ks 6 915 Kč bez DPH
obvykle do 3 prac. dní (upřesníme)

NOVINKA!!! Digitální noční vidění PARD NV019 již s upravenou čočkou okuláru o rozsahu +/- 4 dioptrie přináší opět novou úroveň výkonu při nočním pozorování. Kromě estetického a moderního vzhledu má také neobvyklé a inovativní parametry. S monokulárem NV019 je vše jasné a ostré. Tento produkt má nejlepší poměr cena/kvalita na trhu. Další naskladnění cca. v druhé polovině února!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

NV01901

OPTICKÉ A DIGITÁLNÍ ZVĚTŠENÍ OBRAZU

Skutečný pozorovací dosah tohoto modelu je přes 400 metrů v úplné tmě. To vše jako jediný model na trhu díky hladkému optickému a digitálnímu zoomu v rozsahu 1x až 24x . Kromě toho má zařízení ještě digitální zoom od 1x do 3x. Tyto parametry dělají z modelu PARD NV019 naprosto ojedinělý a univerzální pozorovací monokulár na trhu s nočním viděním.

4-krokový digitální zoom:

 • Výchozí hodnota je -1x
 • 1,5x
 • 2.0x
 • 2.5x
 • 3.0x

 

INTEGROVANÝ PŘÍSVIT

PARD NV019 má vestavěný iluminátor s vlnovou délkou 850 nm. Jedná se o 5W vysoce výkonný iluminátor . Má nastavitelný paprsek se schopností zaostřit a prodloužit jeho dosah. 

 NV01902

 

ZÁZNAM VIDEA A ZOBRAZENÍ FOTOGRAFIÍ

Tento produkt má vestavěný slot pro paměťovou kartu. Díky tomu můžete zachytit každý okamžik během svého pozorování. Přístroj má schopnost jak fotografovat, tak nahrávat video. Monokulár podporuje paměťové karty až do 32 GB.

Nahrávky se zaznamenávají ve velmi vysokém rozlišení 1920 x 1080p, což zajišťuje plynulé nahrávání rychlostí 30 snímků za sekundu. Nahrávky se ukládají ve formátu MP4. Fotografie se ukládají v rozlišení 2592x1944 ve formátu jpg.

Další novinkou je možnost expozice EV (nastavení množství světla dopadajícího na matrici). Parametr clony můžete nastavit ručně. Parametr +2.0 maximálně otevře clonu a parametr -2.0 ji úplně uzavře.

Díky funkci rekordéru lze využívat monokulár prakticky kdekoli. Nejen při lovu, ale najde uplatnění při ochraně osob, majetku, ve střelectví a nebo při hobby činnostech a pozorování přírody.

 

INOVATIVNÍ OBJEKTIV

Další výhodou monokuláru PARD NV019 je, že má velmi široký 50 mm inovativní okulár s vysokým rozlišením obrazovky, který umožňuje pohodlné pozorování i s delším odstupem oka od čočky okuláru. Díky tomuto novému designovému přístupu získáte mnohem větší zorné pole a komfort při pozorování. 

 

DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

Toto zařízení pro noční vidění je přizpůsobeno pro práci za všech povětrnostních podmínek. Vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení pracující na bázi digitální technologie, můžete jej používat ve dne i v noci. Má tedy schopnost denního barevného obrazu. Tento model má vysokou třídu odolnosti IP4 a je možné ho provozovat v rozmezí teplot od -20 °C do 55 °C.

 

MODUL WIFI A APLIKACE TELEFONU

PARD NV019 má také WIFI modulPomocí vyhrazené mobilní aplikace se lze k němu připojit ze svého mobilního telefonu. Můžete tak vidět live přenos např. když pozorujete se svým partnerem a nebo máte přístup k uloženým souborům.

 

MENU V ČEŠTINĚ

Tento produkt obsahuje velmi intuitivní a snadno použitelný software, který je plně lokalizován českém jazyce.

Monokulární má funkci pamatovat si nastavení, takže ho nemusíte nastavovat pokaždé, když jej zapnete.

 

BATERIE

PARD NV019, stejně jako jeho předchůdci využívají k napájeni baterie 3,7V typu 18650 s ochranou nebo bez ochrany. Sada obsahuje 1ks dobíjecí baterie. Díky portu micro USB, ke kterému je možné připojit externí zdroj energie, tak můžete prodloužit své pozorování na opravdu velmi dlouhou dobu.

 

HMOTNOST

Zařízení má velmi pevnou a lehkou konstrukci o hmotnosti pouhých 371 g

 9006_11

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Rozsah zvětšení 1x24
 • Vysoké rozlišení obrazovky 800x600
 • Rozlišení videa 1920 x 1080p - 30 snímků za sekundu
 • Rozlišení fotografie - 5 MPX
 • Podpora paměťových karet 32 ​​GB
 • WIFI
 • 5W-850 nm infračervený iluminátor
 • Napájení 3,7 V s bateriemi 18650
 • Hmotnost: 371 g
 • Dostupné jazyky: čeština, polština, angličtina, francouzština, němčina, španělština, italština, portugalština, čínština, japonština, ruština
 • Rozsah pracovních teplot od -20 ° C do + 55 ° C

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční vidění PARD
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×