Termovize ATN MARS-HD 384 1,25-5x

Kód: 56/88
Neohodnoceno
Značka: ATN
69 900 Kč –29 %
termovizeatnmarshd38428xzamerovac0 800x800
69 900 Kč –29 % 49 900 Kč / ks 41 240 Kč bez DPH
Na dotaz

Technologicky nejvyspělejší řada termovize na trhu! Zcela nové termální jádro Obsidian "T" II bije v srdci těchto jedinečných systémů. Větší výkon, více funkcí, menší balení a nižší náklady umožnily společnosti ATN provést největší inovaci termovizí uvedené produktové řady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


Série MARS-HD umožňuje uložení záznamu videa a fotografií přímo na kartu SD. Díky funkci RAV (video aktivované zpětným nárazem) už nikdy nezapomenete zaznamenat dokonalou snímek či video. Vestavěný dálkoměr Vám za pomoci pouhých dvou kliků umožní rychlé zamíření na cíl. Stačí pouze jednou zamířit a úhel náklonu se automaticky upraví. Hladký zoom, vestavěná funkce Wi-Fi, Bluetooth, 3D Gyroskop, 3D Akcelerometr a 3D Magnetometr jsou jen některé z funkcí a snímačů vestavěných do těchto neuvěřitelných systémů.


výhody:

 • Nahrávání videa ve formátu HD
 • WiFi
 • jemný zoom
 • E-kompas
 • dálkoměr
 • balistická kalkulačce
 • Uživatelské rozhraní Obsidian
 • Bluetooth
 • 3D gyroskop
 • funkce RAV
 • Termální senzor 384x288

Jádro ATN Obsidian

Jádro ATN Obsidian je technologie, která je zapracovaná v naší SMART HD optiky. Založená je na nejpokročilejší zpracování digitálního obrazu, množství obrazových snímačů, intuitivním uživatelském rozhraní a celou řadou okolních senzorů. Právě tyto funkce a vlastnosti jsou vštípeny do linie systémů HD optiky. 

procesor:

Vysoce výkonný ARM procesor s 2-jadernou architekturou a nízko energetickou 32nm CMOS technologií.

Obrazový senzor (S): 

Obsidian jádro schopné řídit různé CMOS a mikrobolometrické snímače, včetně FULL HD senzoru s rozlišením 1920x1080, plně optimalizované pro zhoršené světelné podmínky.

displej: 

HD displej s rozlišením 4,2 miliony barev a 256 stupni šedé.

Snímače okolního prostředí: 

Nízko zátěžový operační subsystém poskytuje průběžné informace o okolí a umístění zařízení ve 3. prostorové osy. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavním procesorem a zahrnuje:

 • 3D Akcelerometr
 • 3D Magnetometr
 • 3D Gyroskop
 • barometrický senzor
 • Mikro řídící obvod

firmware: 

Pokud hardware je srdcem každého Obsidian jádra, pak Software je jeho jediným. Náš tým softwarových inženýrů neustále pracuje na růstu a zlepšení schopností a funkcí každého zařízení. Schopnost zásadním způsobem zlepšit a přidat schopnosti a funkce našich zařízením jednoduchou aktualizací firmware výrazně změnil způsob myšlení a řízení ATN.

GPS: 

Umožňuje přístup k zeměpisným souřadnicím, jako např. identifikace a umístění zařízení, nadmořskou výšku a rychlost pohybu. 


nahrávání videa

Umožňuje zachytit dobrodružství a nezapomenutelné okamžiky v úžasné Full HD kvalitě. Už nepromeškáte žádnou příležitost, ani životní okamžik.

Záznam videa a zachyceny fotografie můžete sdílet s přáteli, rodinou a na sociálních sítích.


WiFi

Chcete naučit někoho střílet?  Nebo chcete sdílet to, co vidíte přes zaměřovač s osobou vedle vás?

Díky funkci Wi-Fi a HD optice můžete vidět, co vidí střelec v reálném čase. Využitím aplikace ATN Obsidian můžete ovládat zařízení a sledovat jeho reálný přenos.

Připojte telefon nebo tablet a zobrazte vše najednou. Chcete vidět, co jste dosud zaznamenali? Žádný problém! Jakmile spustíte aplikaci přes WiFi, otevřete galerii a můžete přehrávat nejnovější zaznamenané dobrodružství. Všechny vaše fotky a videa máte na dosah ruky.


plynulé zvětšování

Na rozdíl od tradiční optiky, plynule jemné zvětšování Vám pomůže vidět z blízka vše, na co se právě díváte. Jednoduše zůstaňte kde jste a přibližte si obraz pouze stiskem tlačítka.


E-kompas

E-kompas, sklon a úhly vychýlení, vzdálenost k cílovému bodu balistické korekce a Zoom jsou jen některé z informací, které lze zobrazit na obrazovce. Poskytne Vám informaci, jaký směr musíte dosáhnout, takže se můžete pohnout trochu blíže a získat tak lepší střeleckou pozici. 


Termovize

Co jste požadovali je konečně tady - termovize v kombinaci s inteligentními funkcemi HD optiky. Spojili jsme to nejlepší z obou světů - termovizi příští generace a jádro Obsidian.

Odhalte svou kořist za pomoci využití výkonné termovize. Zaznamenejte vše s využitím stisku jediného tlačítka a sdílejte se svými přáteli a rodinou.


balistická kalkulačka

Balistické kalkulačky ještě nikdy nebyly tak snadné. Žádné další grafy, komplexní optické mřížky a kalkulačky, pro výpočet přesné střelby na dlouhou vzdálenost. ATN Obsidian balistická kalkulačka udělá vše za Vás. Zamiřte pomocí inteligentního měřiče vzdálenosti, zadejte rychlost a směr větru a jádro Obsidian se postará o vše ostatní.

Síla a směr větru jsou nejdůležitějšími údaji, především při mírném a silném větru. Při střelbě na vzdálenosti nad 275 metrů doporučujeme zjistit si údaje o větru a zadat informace do zařízení.

Balistická kalkulačka ATN Obsidian Vás zavede do budoucnosti už dnes!


dálkoměr

S patentovaným inteligentním dálkoměrem bude váš život jednodušší. Stačí pouze dva kliky a jednoduchým posunutím puškohledu budete moci zamířit a změřit vzdálenost ke svému cíli.

Jeden pohyb zaměřovacím křížem automaticky upraví bod nárazu. Žádné další hádání, grafy nebo složité výpočty.

Díky dálkoměru Smart Range Finder můžete rychle odhadnout vzdálenost k cíli. Stačí, pokud znáte přibližnou velikost cíle.


HD rozlišení

Vůbec poprvé rozlišení pro digitální puškohledy nebo monokuláry může konkurovat tradičním analogovým puškohledem určeným na den. ATN X-Sight II a X-Spotter disponují HD objektivem, senzory HD spolu s HD displejem v plném rozlišení. 


Recoil Activated Video (RAV)

S funkcí RAV nikdy nezmeškáte svůj jedinečný okamžik.

Režim Recoil Activated Video (patent v podání) vám nabízí jedinečnou možnost nahrávání videí pomocí optiky. Tento režim umožňuje záznam videí před a po výstřelu.

Využijete ho tehdy, když je zásah do cíle důležitější než mít na paměti zapnutí nahrávání videa. Jednoduše nastavte režim RAV na ZAPNUTO a při stisknutí spouště (režim RAV je aktivován od zpětného rázu vaší zbraně) vaše optika zaznamená video pár sekund před výstřelem a pár vteřin po výstřelu.

Jednoduchý, snadno použitelný, a pravděpodobně nejúčinnější nástroj k zachycení rozhodujícího výstřel během lovu.

 

technické parametry
zvětšení 1,25-5x
oční reliéf 65 mm
doplňkové informace voděodolné, mokrofón, podpora micro SD Karie do velikosti 4-64 GB, micro USB, mikro HDMI, WiFi, Bluetooth, GPS, 3D gyroskop, 3D magnetometr, dálkoměr, balistická kalkulačka, funkce RAV, e-kompas, jemný zoom
identifikační vzdálenost 170 m
montáž rychloupínací montáž Picatinny
Ohnisková vzdálenost 25 mm
Pozorovací úhel 12x9.5
rozlišení videa 1280x960 na 30 fps
rozpoznávací vzdálenost 280 m
senzor 384x288
vestavěná paměť 4 GB
záměrný kříž Mnohočetné vzory, barevné nastavení
Detekční vzdálenost 625 m
Display HD displej
napájení 4 ks AA baterií
životnost baterie 8 hodin
Uživatelské rozhraní ATN Obsidian "T" II
Rozměry
Délka 174 mm
Šířka 80 mm
výška 80.26 mm
hmotnost 680 g
Obchodní parametry
Záruka 2 roky
Logistické parametry
obsah balení krytky, pouzdro


 

 Výsledek obrázku pro atn 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké potřeby
Záruka: 2 roky
Senzor:
Zvětšení:
Zorné pole 914m:
Pozorovací úhel:
Mikro displej:
Jádro:
Systémové rozlišení:
Zaostření na pixel:
Oční výzor:
IP Hodnocení:
Rozlišení nahrávaného videa:
Mikrofon:
Vestavěná paměť:
Micro SD karta:
Micro USB:
Micro HDMI:
WIFI (Sdílení galerie a ovládání):
Bluetooth:
GPS:
3D Gyroskop:
3D Magnetometr:
E-Barometr:
Chytrý dálkoměr:
Chytré řešení zaměřování:
RAV (Video spustitelné nárazem):
Elektronický kompas:
Hladké zaostření :
Mířidlo:
Montáž:
Výdrž baterie:
Typ baterie:
Rozměry:
Záruka:
Odolnost vůči zpětnému rázu:

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: