DÁLKOMĚR Nikon Monarch 3000 Stabilized

Kód: 8655-S-515
2 hodnocení
Značka: Nikon
13 490 Kč –4 %
DÁLKOMĚR Nikon Monarch 3000 Stabilized
13 490 Kč –4 % 13 000 Kč / ks 10 744 Kč bez DPH
Skladem


Brilantní a stabilní obraz s laserem přesně zasahujícím objekt je zásadním předpokladem spolehlivého změření vzdálenosti cíle a rychlého okamžitého jednání před změnou jeho pozice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MONARCH 3000 STABILIZED vkládá do vašich rukou inovativní měření vzdáleností.Klíčové vlastnosti
· Rozsah měření: 7,3–2 740 m.
· Funkce STABILIZED pro zajištění měření vzdálenějších, menších objektů za současné redukce vibrací v důsledku pohybů ruky.
· Účinnost redukce vibrací: vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky (sinusové vlnění) jsou potlačeny na přibližně 1/5 nebo méně.
· Červený interní displej se snazší čitelností v libovolné situaci. Funkce automatické regulace jasu jemně upravuje jas displeje podle úrovně okolního osvětlení.
· Rychlá a stabilní odezva měření bez ohledu na vzdálenost – výrazně pokročilá funkce HYPER READ zobrazující výsledky měření za přibližně 0,3 sekundy.
· Snadné přepínatelné režimy zobrazení horizontální a skutečné vzdálenosti – technologie ID (stoupání/klesání)
· Systém přepínání priority objektu pro měření překrývajících se objektů: 
- Režim priority prvního objektu zobrazující vzdálenost nejbližšího objektu – užitečný při měření vzdálenosti objektu před překrývajícím se pozadím.
- Režim priority vzdáleného objektu zobrazující vzdálenost nejvzdálenějšího objektu – užitečný v zalesněných oblastech.
· Krok zobrazení změřené vzdálenosti: 0,1 m
· Jednorázové nebo trvalé měření (až 8 sekund)
· Vysoce kvalitní monokulár s 6násobným zvětšením a vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný a brilantní obraz
· Velký okulár pro snadné pozorování (18 mm)
· Široký zorný úhel (7,5 °)
· Velké předsunutí výstupní pupily pro snadné pozorování obrazu při použití brýlí
· Dioptrická korekce
· Kompaktní tělo pro pohodlné držení (hmotnost 180 g)
· Vodotěsné tělo do hloubky 1 m po dobu 10 minut s odolností proti zamlžování (dálkoměr není určen k použití pod vodou). Vodovzdorný prostor pro baterii.
· Široký rozsah provozních teplot: -10 °C až +50 °CSTABILNÍ OBRAZ, PŘESNÁ HODNOTA VZDÁLENOSTI
Brilantní a stabilní obraz s laserem přesně zasahujícím objekt je zásadním předpokladem spolehlivého změření vzdálenosti cíle a rychlého okamžitého jednání před změnou jeho pozice. Systém STABILIZED společnosti Nikon potlačuje vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohyby ruky1 a poskytuje tak stabilní obraz pro snadné zaměření cíle. Současně s obrazem v hledáčku je vyrovnán rovněž vyzařovaný laserový paprsek, takže je výrazně vylepšena přesnost měření malých objektů pro získání neotřesitelné jistoty perfektně přesného zaměření objektu. Zkombinování technologie redukce vibrací a technologie výkonných měření vzdáleností společnosti Nikon poskytuje výhodu v případech, kdy se počítá každá sekunda, abyste mohli vždy uskutečnit optimální výstřel.DLOUHÉ VZDÁLENOSTI, LIBOVOLNÝ TERÉN
Prodloužený dosah dálkoměru MONARCH 3000 STABILIZED pokrývá mnohem větší vzdálenosti než doposud. Největší měřitelná vzdálenost objektu s vysokou odrazností se zvýšila na 2 740 m.2 3 Technologie ID rozlišuje stoupání nebo klesání terénu k objektu a umožňuje jednoduše přepnout mezi indikací horizontální vzdálenosti a skutečné vzdálenosti. Zorný úhel 7,5 ° umožňuje snadno pozorovat oblast výskytu vašich objektů a vícenásobné antireflexní vrstvy vysoce kvalitního 6násobně zvětšujícího monokuláru zaručují jasný a brilantní obraz.RYCHLÁ MĚŘENÍ, VYNIKAJÍCÍ PŘESNOST
Rychlejší a vylepšená verze technologie HYPER READ poskytuje naměřené hodnoty vzdálenosti ve zlomcích sekund a umožňuje tak ihned reagovat s náskokem oproti zaměřované zvěři. Technologie HYPER READ poskytuje bez ohledu na vzdálenost cíle rychlou a stabilní odezvu měření za přibližně 0,3 s, což je doposud nejkratší doba mezi originálními algoritmy měření společnosti Nikon.SNADNO ČITELNÝ DISPLEJ S NASTAVITELNÝM JASEM
Nový červený interní displej dálkoměru MONARCH 3000 STABILIZED využívá technologii OLED pro brilantní indikaci hodnot a záměrné osnovy v hledáčku a tím i jednoznačné zaměření cíle a určení jeho vzdálenosti se snadnou čitelností údajů za nízké hladiny osvětlení. Brilanci zobrazovaných údajů dále zvyšuje automatická regulace jasu, která jemně přizpůsobuje jas zobrazení podle úrovně okolního osvětlení a usnadňuje tak odečítání hodnot za měnících se světelných podmínek v průběhu dne. Bez ohledu na osvětlení tak máte k dispozici rychle zobrazované brilantně viditelné údaje, takže můžete rychle zamířit.KOMPAKTNÍ TĚLO S NÍZKOU HMOTNOSTÍ
Štíhlá konstrukce tohoto laserového dálkoměru v sobě skrývá výkonné funkce, jako jsou STABILIZED a HYPER READ, při zachování kompaktních rozměrů těla. S rozměry 96 × 74 × 42 mm je dálkoměr menší a plošší než jeho předchůdce, a jeho hmotnost 180 g (bez baterie) je rovněž nižší. Lehké tělo umožňuje komfortnější přenášení a držení dálkoměru za dlouhých dnů v divočině. Dálkoměr MONARCH 3000 STABILIZED je připraven na všechna překvapení, která mu mohou připravit venkovní prostředí, protože je vodotěsný, odolává zamlžování a nabízí extrémní teplotní rozsah od -10 °C do +50 °C.LIBOVOLNÝ CÍL V LIBOVOLNÉM OKAMŽIKU
V případě, že jsou problémem překrývající se objekty, disponuje MONARCH 3000 STABILIZED systémem přepínání priority objektů. V režimu priority prvního objektu zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu, který je schopen odlišit od překrývajícího se pozadí. Režim priority vzdáleného objektu zobrazuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu, což je praktické zejména v zalesněných oblastech.

 

Stránky výrobce:

www.nikon.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: