DÁLKOMĚR NIKON FORESTRY PRO II

Kód: 1326367899
Neohodnoceno
Značka: Nikon
12 590 Kč –2 %
forestry pro ii front left 3P mode backlight 3 m original
12 590 Kč –2 % 12 290 Kč / ks 10 157 Kč bez DPH
Na dotaz

Tento široce využívaný a oceňovaný laserový dálkoměr splňující specifikace lesnického průmyslu je nyní vybaven možností tříbodového měření, které vyhovuje požadavkům trhu. Tato nová funkce umožňuje uživateli získat informace o výšce stromu i v případě, že spodní nebo vrchní část stromu zakrývají větve nebo keře, které zabraňují použití běžného odděleného měření, při kterém musí laserový paprsek zasáhnout oba konce stromu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forestry Pro II je inovovanou verzí modelu Forestry Pro, který je velmi uznávaným přístrojem na průzkum v oblasti lesnictví. Nový přístroj nabízí rozšířený měřicí rozsah od 7,5 do 1 600 m, vyšší přesnost a rychlejší reakce. Technologie HYPER-READ nyní zaručuje zobrazení výsledků na interním displeji do 0,3 s.

Měření zahrnují skutečnou vzdálenost, vodorovnou vzdálenost, výšku, úhel a výškový odstup – rozdíl mezi výškami dvou objektů. V případě, že je viditelná základna i vrchol objektu, lze použít dvoubodové měření. Pokud jsou základna a/nebo vrchol objektu skryté, poskytuje přesnější výsledky tříbodové měření.

Výsledky se zobrazují rovněž na velkém externím displeji, jehož rozměr se zvětšil z 1,7 na 2,1 palce. Externí displej je nyní podsvícený a nabízí třístupňovou regulaci jasu pro snadnou čitelnost měření i v tom nejtmavším lese.

Nová funkce protokolu umožňuje uložit až 250 měření, která se zobrazují v číselném pořadí na podsvíceném externím displeji. Díky tomu se nemusíte zastavovat a dělat si poznámky, takže pokryjete větší oblast v kratším čase.

 Klíčové vlastnosti

Rozsah měření: 7,5−1 600 m

Měření skutečné vzdálenosti, vodorovné vzdálenosti, výšky, úhlu a výškového odstupu – rozdílu výšek dvou objektů (navíc včetně tříbodového měření výšky mezi dvěma body).

Současné zobrazení výsledků měření na interním a externím displeji. Souběžné zobrazení výsledků měření na externím displeji.

Podsvícený externí displej se snadnou čitelností i v tmavých prostředích, tedy například v lesnictví. Tři nastavitelné úrovně jasu podsvícení.

Funkce protokolu ukládající a zobrazující až 250 výsledků měření.

Rychlé a stabilní reakce měření bez ohledu na vzdálenost − díky technologii HYPER-READ.

Zobrazení výsledků měření do přibližně 0,3 s na interním displeji.

Systém přepínání priority objektů pro měření překrývajících se objektů:

Režim priority prvního objektu zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu − praktické při měření vzdálenosti objektu před pozadím, se kterým se částečně překrývá.

Režim priority vzdáleného objektu zobrazuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu –praktické pro zalesněné oblasti.

Vysoce kvalitní monokulár se 6násobným zvětšením a vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný a brilantní obraz.

Konstrukce okuláru s velkým předsunutím výstupní pupily pro snadná pozorování i při použití brýlí.

Funkce dioptrické korekce pro vyšší pozorovací komfort.

Jednotlivá a plynulá měření (v délce až 8 s)

Vodotěsné (do 1 m po dobu 10 minut) provedení odolávající zamlžování (přístroj však není konstruován pro použití pod vodou). Prostor pro baterii odolávající dešti.

Široký rozsah pracovních teplot: −10 °C až +50 °C.

 

Stránky výrobce:

www.nikon.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkoměry
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×