Dalekohled Yukon Scout 30x50 WA

Kód: 1267543018
62 hodnocení
Značka: Yukon
1 520 Kč / ks 1 256 Kč bez DPH
Skladem
Teleskopické monokuláry „Scout" mají optimální zvětšení a velkou světelnost. Velké zvětšení umožní pozorovateli detailně prohlédnout i značně vzdálený objekt. Kvalitní optická soustava zaručuje zaostření monokuláru „Scout" od 10 metrů do nekonečna. Malá váha a kompaktnost monokuláru zpříjemňuje jeho použití při turistice, při pozorování v divočině, na sportovních soutěžích, na sřelnicích a pod. Kvalitní optické sklo čoček s antireflexní úpravou umožní provádět efektivní pozorování i při slabém osvětlení. Samozřejmostí je také možnost upevnění monokuláru na stativ pomocí standardního závitu1/4".Pogumování a ochranné kryty chrání dalekohled před náhodnými údery, vlhkostí a prachem. Monokuláry jsou dodávány buď v pouzdře nebo se speciálními kryty, které urychlují a usnadňují jejich použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopické monokuláry Yukon Scout" mají optimální zvětšení a velkou světelnost. Velké zvětšení umožní pozorovateli detailně prohlédnout i značně vzdálený objekt. Kvalitní optická soustava zaručuje zaostření monokuláru Yukon Scout" od 10 metrů do nekonečna.

Malá váha a kompaktnost monokuláru zpříjemňuje jeho použití při turistice, při pozorování v divočině, na sportovních soutěžích, na sřelnicích a pod. Kvalitní optické sklo čoček s antireflexní úpravou umožní provádět efektivní pozorování i při slabém osvětlení.

Samozřejmostí je také možnost upevnění monokuláru na stativ pomocí standardního závitu1/4".Pogumování a ochranné kryty chrání dalekohled před náhodnými údery, vlhkostí a prachem.

Monokuláry jsou dodávány buď v pouzdře nebo se speciálními kryty, které urychlují a usnadňují jejich použití.
 

Konstrukce  
konstrukce Pogumovaní těla dalekohledů zvyšuje jeho odolnost proti vlhkosti, opotřebování a chrání monokuláry Scout před nárazy a prachem. Ovládání monokuláru je velmi komfortním a ve složeném stavu monokulár Vás příjemně překvapí svou malou velikosti.
   
Optika  
konstrukce Optické vlastnosti Scout 20x50 dovolují jejích použití v různých světelných podmínkách. Kvalitní čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami zaručují kontrastní zobrazení i při nízkých hodnotách osvětlení.

Podrobný popis:

Pogumování Rubber Armor&trade.
Teleskopický
Lehký a kompaktní
Světelný
Vestavená muška pro zaměření
Antireflexní úprava
Vysoká rozlišovací schopnost
Odolnost proti vlhku
Závit na stativ 1/4"

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy
Záruka: 36 měsíců
Zvětšení: 30x
Průměr objektivu/mm/: 50
Zorné pole m/100m: 40
Oční reliéf/mm/: 12
Průměr výstupní pupily/mm/: 1,7
Nejkratší ostřící vzdálenost/m/: 15
Rozměry/mm/: 230/370/x70
Hmotnost/g/: 450

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: